Späť na zoznam
Aktuality
Autor: Alžbeta Jánošíková
14.01.2021 12:51

Najväčší svetový virtuálny veľtrh vzdelávania pod hlavičkou EF

Svetový líder v medzinárodnom vzdelávaní, EF Education First, v sobotu 16.1. odštartuje 24 hodinový online maratón prednášok pre desaťtisíce medzinárodných študentov v rámci celosvetového virtuálneho veľtrhu vzdelávania EF EduX 2021.

Súkromná vzdelávacia inštitúcia EF Education First s 55-ročnou tradíciou v celodennom programe predstaví viac ako 80 prednášok a workshopov od inšpiratívnych medzinárodných a česko-slovenských spíkrov na témy jazykového vzdelávania, cestovania, kultúrnej výmeny a medzinárodného kariérneho poradenstva. Prihlásení účastníci sa na základe špeciálneho prihlasovacieho kódu, ktorý im bude zaslaný emailom, vedia pripojiť bezpečne online z pohodlia svojho domova.

Okrem iného si účastníci vedia otestovať svoju úroveň anglického jazyka, pozrieť si LIVE online prezentácie z 25-tich kampusov po celom svete, alebo sa rozprávať cez personalizovaný chat so študijným poradcom o benefitoch učenia sa cudzieho jazyka v zahraničí, ale aj aktuálnych možnostiach cestovania počas pandémie Covid-19. To všetko na jednej platforme vo virtuálnom priestore. "Pevne veríme, že EduX 2021, ako jeden z prvých online svetových veľtrhov v našom priemysle, inšpiruje ľudí nielen vo svete, ale aj na Slovensku a podporí ich motiváciu učiť sa cudzie jazyky, znovu cestovať a objavovať nové kultúry. Bude tak prínosom pre budovanie ich kariéry v medzinárodnom meradle a zvýši ich konkurencieschopnosť v pracovnej sfére," hovorí Zuzana Ihnátová, Country manažérka pre EF Slovensko.

Pre účastníkov z viac ako 50-tich krajín je pripravený nasledujúci program:
✓ 25+ prehliadok virtuálnych kampusov
✓ 100+ študijných poradcov, ktorí sú k dispozícii na chatovanie v lokálnom jazyku
✓ 80+ prednášok a workshopov na rôzne témy vrátane: ako sa stať hviezdou YouTube, ako si
vytvoriť medzinárodný životopis, pripraviť sa na pohovor, alebo na prijatie na prestížnu
svetovú univerzitu.
✓ Nebudú chýbať ani témy zamerané na kultúrnu výmenu, prácu v medzinárodnom tíme alebo
v globálnej spoločnosti a mnohé ďalšie.

Navyše, účastníci majú možnosť sa automaticky zúčastniť súťaže o jedno z 50-tich štipendií na štúdium v zahraničí v hodnote do 5 000 USD, ktoré im poskytne podporu na ich ceste k bilingalizmu a medzinárodnému úspechu.

Slovenský stánok bude pre účastníkov k dispozícii v sobotu 16.1. od 8:00 do 22:00 hod. V rámci programu vystúpi napríklad český YouTuber Luboš Kulíšek, slovenská influencerka Simona Škodová ale aj naši študenti, ktorí už s nami na pobyt vycestovali aj v minulosti. Prihlásenie je zdarma pre všetkých účastníkov a kompletný program nájdete tu.


O EF
EF Education First je súkromná vzdelávacia inštitúcia zastúpená v 114 krajinách sveta. Ponúka výučbu 8 svetových jazykov v 50-tich destináciách. Je hrdým sponzorom olympijských hier a cyklistického tímu EF Education Pro Cycling. Jej misiou je otvárať svet prostredníctvom vzdelávania a prepájať ľudí rôznych kultúr.
 

Súvisiace články

31.03.2018 07:47

Zabavte sa s deťmi. 150 super tipov

Vonku je škaredo. Alebo sú vaše deti choré: Možno sa práve nudia a neviete už ako ich zabaviť? Máme super tip! Knižka Rok zábavného učenia s vyše 150 aktivitami vás bude inšpirovať každý týždeň po celý rok.
08.12.2017 12:45

Pracovníci Lekárskej fakulty UPJŠ realizujú prelomový výskumný projekt smerujúci k včasnej diagnostike Parkinsonovej ...

Pracovníci Neurologickej kliniky Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach a UNLP Košice už tretí rok vykonávajú prelomový výskum smerujúci k včasnej diagnostike Parkinsonovej choroby. V tomto roku sa im v spolupráci s kolegami z Inšt...