Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
07.01.2018 13:17

Novoročný šachový turnaj v Banskej Bystrici za účasti štátnej tajomníčky

Štátna tajomníčka rezortu školstva Oľga Nachtmannová sa ako čestný garant podujatia zúčastnila na slávnostnom otvorení 22. ročníka novoročného šachového turnaja a GPX mládeže v Banskej Bystrici, ktorý sa konal pri príležitosti 25. výročia vzniku Slovenskej republiky.

Spolu s primátorom mesta Banská Bystrica Jánom Noskom pozdravila účastníkov turnaja a prejavila radosť nad stúpajúcim záujmom detí, žiakov a študentov o účasť na tomto tradičnom šachovom turnaji.

Podujatie prebiehalo na vysokej športovej úrovni za účasti nádejných talentov a táto tradícia bude pokračovať aj v ďalších nasledujúcich rokoch.
 

Zdroj: minedu

Galéria

Súvisiace články

26.01.2018 18:43

Riaditeľ ŠPÚ prijal záštitu nad Kongresom nemeckého jazyka

Riaditeľ Štátneho pedagogického ústavu Ľudovít Hajduk prijal záštitu nad Kongresom nemeckého jazyka (Deutschkongress), ktorý sa bude konať v termíne 2. – 3. júla 2018 na Katolíckej univerzite v Ružomberku pod záštitou Minister...
24.09.2019 11:49

Unikátna kniha o Ernestovi Hemingwayovi

Ak máte radi knihy Ernesta Hemingwaya, tento jeho originálny životopis si vychutnáte od prvý strán.
13.12.2017 15:30

NR SR: Poslanci odhlasujú štátny rozpočet na budúci rok a zopakujú voľbu nového člena Regulačnej rady

BRATISLAVA - Nezaradená poslankyňa Zuzana Zimenová navrhuje zmeny v zákone o peňažných príspevkoch na kompenzáciu ťažkého zdravotného postihnutia. Podľa nej väčšina žiakov so zdravotným postihnutím sa učí v špeciálnych školách...