Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
04.09.2017 17:13

Nový rok, nová sila...nový web!

Vážení čitatelia,

začiatok školského roka prináša množstvo zmien a aj my, v Učiteľských novinách, sme sa rozhodli spraviť tento deň výnimočným. 

Aké novinky náš web prináša?

 • KALENDÁR: V najbližšej dobe spustíme kalendár, ktorý ste si mohli všimnúť aj ako pravidelnú súčasť printovej verzie Učiteľských novín. Bude obsahovať všetky podstatné udalosti, týkajúce sa nového školského roka 2017/2018. 
 • ŠKOLY: v minulosti sme sa tešili množstvu vašich príspevkov. Nevedeli sme však kapacitne zabezpečiť, aby boli všetky zverejnené. Nelenili sme a vytvorili sme pre vás samostatný prístup, prostredníctvom ktorého budete vedieť prispievať sami.
 • Postup:

  • Na sefredaktor@ucn.sk pošlite email, predmet: EDITOR UCN, s prosbou o vytvorenie nového používateľského konta
  • Po tom, čo váš profil schválime, obdržíte potvrdzujúci email s inštrukciami
  • Následne budete vedieť sami pridávať články do sekcie ŠKOLY

   

  Editor a Bloger nie sú to isté.

  Editora vnímame ako predstaviteľa školy, triedy, skupiny.

  Bloger, naopak, píše sám za seba, pod svojim menom a každý mesiac súťaží o zaujímavý knižný titul.

        3. BLOGY: tak ako kalendár, ani blogy momentálne nie sú z technických príčin spustené. Nemajte však obavy, všetky príspevky máme uschované a v najbližšej dobe budú pridané na nový web. Za vašu trpezlivosť ďakujeme a tešíme sa na nových výhercov súťaže BLOGUJ o KNIHU.

  V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte. Dúfame, že sa vám bude nový web páčiť a nájdete v ňom všetko, čo potrebujete. 

  Taktiež pevne veríme, že nový školský rok bude pre vás plný pozitívnych zážitkov. Všetko dobré a veľa síl do boja Vám želá,

                                                                             Vaša redakcia Učiteľských novín

   

   

  Súvisiace články

  26.01.2018 07:00

  Mesto Trenčín zmodernizuje interiér základnej školy v časti Kubrá

  Mesto Trenčín zmodernizuje interiér Základnej školy Kubrá za takmer 310.000 eur. Zámer vyhlásiť verejné obstarávanie schválilo v stredu na svojom zasadnutí trenčianske mestské zastupiteľstvo.
  19.09.2017 14:52

  Stav občianskej spoločnosti na Slovensku je merateľný a je možné ho zlepšovať už aj na základných a stredných školách...

  V školskom roku 2017/2018 prichádza do slovenských škôl prvý oficiálny ročník projektu „Školy, ktoré menia svet“ z dielne Inštitútu pre aktívne občianstvo. Po úspešnom pilotnom ročníku a veľkom záujme zo strany škôl sa tento r...
  17.06.2018 11:37

  Lokality UNESCO najlepšie pozná žiačka zo Serede

  Potvrdili to výsledky XIII. ročníka celoslovenskej vedomostnej súťaže pre žiakov II. stupňa základných škôl EnvirOtázniky, ktorej hlavnou témou boli lokality UNESCO na Slovensku a vo svete. Téma zaujala rekordných 1075 žiakov ...