Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
04.09.2017 17:13

Nový rok, nová sila...nový web!

Vážení čitatelia,

začiatok školského roka prináša množstvo zmien a aj my, v Učiteľských novinách, sme sa rozhodli spraviť tento deň výnimočným. 

Aké novinky náš web prináša?

 • KALENDÁR: V najbližšej dobe spustíme kalendár, ktorý ste si mohli všimnúť aj ako pravidelnú súčasť printovej verzie Učiteľských novín. Bude obsahovať všetky podstatné udalosti, týkajúce sa nového školského roka 2017/2018. 
 • ŠKOLY: v minulosti sme sa tešili množstvu vašich príspevkov. Nevedeli sme však kapacitne zabezpečiť, aby boli všetky zverejnené. Nelenili sme a vytvorili sme pre vás samostatný prístup, prostredníctvom ktorého budete vedieť prispievať sami.
 • Postup:

  • Na sefredaktor@ucn.sk pošlite email, predmet: EDITOR UCN, s prosbou o vytvorenie nového používateľského konta
  • Po tom, čo váš profil schválime, obdržíte potvrdzujúci email s inštrukciami
  • Následne budete vedieť sami pridávať články do sekcie ŠKOLY

   

  Editor a Bloger nie sú to isté.

  Editora vnímame ako predstaviteľa školy, triedy, skupiny.

  Bloger, naopak, píše sám za seba, pod svojim menom a každý mesiac súťaží o zaujímavý knižný titul.

        3. BLOGY: tak ako kalendár, ani blogy momentálne nie sú z technických príčin spustené. Nemajte však obavy, všetky príspevky máme uschované a v najbližšej dobe budú pridané na nový web. Za vašu trpezlivosť ďakujeme a tešíme sa na nových výhercov súťaže BLOGUJ o KNIHU.

  V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte. Dúfame, že sa vám bude nový web páčiť a nájdete v ňom všetko, čo potrebujete. 

  Taktiež pevne veríme, že nový školský rok bude pre vás plný pozitívnych zážitkov. Všetko dobré a veľa síl do boja Vám želá,

                                                                             Vaša redakcia Učiteľských novín

   

   

  Súvisiace články

  04.09.2018 09:44

  Zajatec. Skutočný príbeh mladého partizána

  Zajatec je mimoriadne silný príbeh, aký by mal problém vymyslieť aj skúsený majster psychotrilerov. Takéto príbehy však píše len skutočný život. Zažil ho Slovák, mladý partizán Ján Špirko. Nikdy o ňom nehovoril. Nechcel zbytočn...
  02.05.2018 12:22

  PP Poradca pre školy. Tvoríme najlepšie riešenia - vzdelávame - dávame šťastie

  Majiteľ firmy, pán Juraj Málik, je vizionár a pôvodným povolaním učiteľ, preto spoločnosť podporuje vzdelávanie rôznymi formami a dlhodobo – a to nielen pre zamestnancov a svojich zákazníkov, ale chce prispieť aj k zlepšeniu vz...