Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
02.05.2018 12:22

PP Poradca pre školy. Tvoríme najlepšie riešenia - vzdelávame - dávame šťastie

Majiteľ firmy, pán Juraj Málik, je vizionár a pôvodným povolaním učiteľ, preto spoločnosť podporuje vzdelávanie rôznymi formami a dlhodobo – a to nielen pre zamestnancov a svojich zákazníkov, ale chce prispieť aj k zlepšeniu vzdelávania pre študentov na stredných a vysokých školách.

V posledných 5 rokoch tak vznikol program  „PP Poradca pre školy", v rámci ktorého firma prostredníctvom svojich odborných online systémov a periodík pomáha dostať do škôl viac praxe, reálneho podnikateľského života i manažérskych skúseností.

PP Poradca pre školy je projekt prepájania teórie s praxou a je určený hlavne pre stredné školy so zameraním na ekonomiku, obchod, manažment, podnikanie.

V praxi to znamená, že škola môže za veľmi výhodných podmienok získať pre výučbové účely prístup k odborným online systémom DaňovéCentrum.sk a MzdovéCentrum.sk a využívať všetky ich služby a funkcie, odborné články či videoškolenia priamo na vyučovacích hodinách.

Študenti sa môžu naučiť pracovať s týmito odbornými online systémami v konkrétnych praktických situáciách, čím si zvýšia svoju kvalifikáciu a šancu na uplatnenie v zamestnaní.

V prípade, že škola prejaví záujem a spĺňa podmienky, radi ju zapojíme do programu 

Pedagógovia dostanú bezplatné zaškolenie v spoločnosti PP a priebežne sa môžu na firmu obracať so svojimi otázkami, ktoré počas roka vzniknú.

Študenti majú aj možnosť exkurzie do PP Centra alebo stretnutia s majiteľom firmy na obľúbenom vystúpení   v rámci 36 + 1 Tour Začnite už!

Tešíme sa, že PP Poradca pre školy je živý program a veríme, že slovenským školám a študentom prinesie viac prepojenia s reálnym životom práce a firiem, skvalitnenie výučby a zlepšenie uplatnenia študentov na trhu práce.

Viac sa o programe PP Poradca pre školy môžete dozvedieť priamo v zapojených školách alebo v spoločnosti Poradca podnikateľa.

Kontakt:

Ing. Dávid Vrtaňa

Projektový manažér

T: +421 41 7053 258  •   M: +421 918 450 986   •  E: vrtana@pp.sk

PP Poradca pre školy

 

Súvisiace články

02.11.2018 07:52

55 nových prípadov pre Hercula Poirota

Súborné vydanie Hercule Poirot – Poviedky je luxusne upravená, bohato ilustrovaná kniha s kazetou, ktorá obsahuje 55 prípadov slávneho belgického detektíva vrátane poviedky, ktorú v Spojenom kráľovstve publikovali až sedemdesia...
09.12.2017 15:50

Zaostrené na Nobelove ceny 2017

V historickej aule UPJŠ v Košiciach 7.12. zavládla atmosféra ako počas Nobelovských prednášok v Štokholme. Aula sa zaplnila záujemcami o vedecké témy, za ktoré bola v roku 2017 udelená Nobelova cena za fyziku, chémiu a fyziológ...
12.11.2017 15:19

NR SR: Žarnay navrhuje zaviesť jednoznačné podmienky prijímania pedagógov do zamestnania

BRATISLAVA - Zakotviť práva pedagogického a odborného pracovníka na rovné a jednoznačné podmienky prijímania do zamestnania na základe objektívneho výberového konania navrhuje nezaradený poslanec Národnej rady SR Oto Žarnay. N...