Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
02.05.2018 12:22

PP Poradca pre školy. Tvoríme najlepšie riešenia - vzdelávame - dávame šťastie

Majiteľ firmy, pán Juraj Málik, je vizionár a pôvodným povolaním učiteľ, preto spoločnosť podporuje vzdelávanie rôznymi formami a dlhodobo – a to nielen pre zamestnancov a svojich zákazníkov, ale chce prispieť aj k zlepšeniu vzdelávania pre študentov na stredných a vysokých školách.

V posledných 5 rokoch tak vznikol program  „PP Poradca pre školy", v rámci ktorého firma prostredníctvom svojich odborných online systémov a periodík pomáha dostať do škôl viac praxe, reálneho podnikateľského života i manažérskych skúseností.

PP Poradca pre školy je projekt prepájania teórie s praxou a je určený hlavne pre stredné školy so zameraním na ekonomiku, obchod, manažment, podnikanie.

V praxi to znamená, že škola môže za veľmi výhodných podmienok získať pre výučbové účely prístup k odborným online systémom DaňovéCentrum.sk a MzdovéCentrum.sk a využívať všetky ich služby a funkcie, odborné články či videoškolenia priamo na vyučovacích hodinách.

Študenti sa môžu naučiť pracovať s týmito odbornými online systémami v konkrétnych praktických situáciách, čím si zvýšia svoju kvalifikáciu a šancu na uplatnenie v zamestnaní.

V prípade, že škola prejaví záujem a spĺňa podmienky, radi ju zapojíme do programu 

Pedagógovia dostanú bezplatné zaškolenie v spoločnosti PP a priebežne sa môžu na firmu obracať so svojimi otázkami, ktoré počas roka vzniknú.

Študenti majú aj možnosť exkurzie do PP Centra alebo stretnutia s majiteľom firmy na obľúbenom vystúpení   v rámci 36 + 1 Tour Začnite už!

Tešíme sa, že PP Poradca pre školy je živý program a veríme, že slovenským školám a študentom prinesie viac prepojenia s reálnym životom práce a firiem, skvalitnenie výučby a zlepšenie uplatnenia študentov na trhu práce.

Viac sa o programe PP Poradca pre školy môžete dozvedieť priamo v zapojených školách alebo v spoločnosti Poradca podnikateľa.

Kontakt:

Ing. Dávid Vrtaňa

Projektový manažér

T: +421 41 7053 258  •   M: +421 918 450 986   •  E: vrtana@pp.sk

PP Poradca pre školy

 

Súvisiace články

04.05.2018 09:19

Ochrana osobných údajov v rezorte školstva - usmernenie

Dňa 1. marca 2018 bol na všetky školy a školské zariadenia regionálneho školstva distribuovaný list ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR Mgr. JUDr. Martiny Lubyovej Ph.D. zameraný na:
02.04.2019 08:04

Petícia za stiahnutie návrhu nového zákona o pedagogických a odborných zamestnancoch

Zástupcovia Iniciatívy slovenských učiteľov budú dnes - 2.4.2019 sledovať z balkóna rokovacej sály NR SR rozpravu a hlasovanie k zákonu o pedagogických a odborných zamestnancoch.
15.03.2019 07:24

Ako nepodľahnúť zúfalstvu pri výchove detí?

Možno aj vaše šesťročné dieťa doma rebeluje a odvráva, no v škole je hanblivé a tiché. Prekvapuje vás to?