Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
26.10.2017 12:20

Učitelia si budú zlepšovať online zručnosti v programe Digitálna garáž

Bratislava - Učitelia majú možnosť sa začať vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu. Akreditovaný vzdelávací program pod názvom Digitálna garáž - Úvod do online marketingu ponúka nezisková organizácia Ja Slovensko.

"Kontinuálne vzdelávanie je určené učiteľom, ktorí majú záujem rozšíriť si vedomosti a získať nové poznatky a zručnosti z oblasti digitálneho sveta a online marketingu. V súčasnej dobe technický pokrok prudko napreduje a čoraz viac povolaní je orientovaných práve na digitálne zručnosti," uviedol programový riaditeľ JA Slovensko Peter Kalčevský. V záujme posilnenia týchto vedomostí pre mladých ľudí spoločnosť Google vlani odštartovala vzdelávací program Digitálna garáž. 
      

"Program vychádza z celoeurópskej iniciatívy Googlu, v rámci ktorej sme už vyškolili tri milióny Európanov, vrátane viac ako 25.000 Slovákov," povedal riaditeľ slovenského Googlu Rastislav Kulich. Program reflektuje na potreby prípravy učiteľov základných a stredných škôl rôznych typov a dáva im k dispozícii poznatky, informácie a didaktické nástroje na inovatívny spôsob prípravy svojich žiakov, v snahe uľahčiť im prechod zo školy do praxe. 
      

Prihlásiť sa na akreditované vzdelávanie učiteľov je možné prostredníctvom stránky www.jaslovensko.sk/dgvzdelavanie.

 

TASR

Súvisiace články

29.12.2017 12:49

Stropkov: Návštevníci kaštieľa môžu spoznať život Márie Terézie

Stropkov - V rytierskej sále stropkovského kaštieľa v piatok o 16.00 h otvoria výstavu venovanú cisárovnej Márii Terézii. Vznikla pri príležitosti 300. výročia jej narodenia.
28.02.2018 08:32

V Karlovej Vsi schválili takmer miliónovú investíciu do škôl a škôlok

Oprava rozvodov, striech či sociálnych zariadení v školách a škôlkach, pokračovanie rekonštrukcie Karloveského centra kultúry (KCK) i výsadba novej zelene sú plány, ktoré v utorok podporili poslanci Karlovej Vsi. Na rokovaní za...
24.04.2017 09:39

Svet prírodných antibiotík

„Neexistuje dostatok dôkazov o prínose užívania antibiotík pri infekciách horných ciest dýchacích u detí alebo u dospelých. Antibiotiká vyvolávajú nepriaznivé účinky najmä u dospelých. Indície u akútnej hnisavej nádchy alebo ak...