Späť na zoznam
Aktuality
Autor: UCN
20.03.2018 12:08

Vernisáž Jána Kuciaka

Študenti Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy zorganizovali na pamiatku zavraždeného novinára Jána Kuciaka výstavu, ktorá mapuje jeho prácu. Chceli tak vzdať hold investigatívnej žurnalistike a uctiť si, ako budúci masmediálni pracovníci, svojho kolegu.

Vernisáž sa uskutoční už zajtra 21.marca o 14:00 v Galérii Karola Kállaya v budove fakulty na Tematínskej 10. Výstavu otvorí šéf investigatívneho tímu Aktuality.sk, Marek Vagovič.

Počas vernisáže sa uskutoční aj diskusia, ktorú povedie dekanka fakulty, prof. Radičová. Diskusie sa okrem Mareka Vagoviča zúčastní aj Arpád Soltész, Braňo Závodský či Eugen Korda.

Súvisiace články

18.12.2019 08:45

Búrkové mračná sa sťahujú, schyľuje sa k vojne!

Mediálna manipulácia v predvojnovom období naberala nové, rafinované spôsoby a postupne sa menila na psychologickú vojnu. Francúzski novinári opisovali tie isté javy na európskej scéne diametrálne inak ako nemeckí či rakúski no...
25.12.2017 09:00

Inžiniersky nástroj MATLAB pomáha študentom zlepšovať svoje zručnosti

Programovanie v MATLAB-e využívajú svetové univerzity, chváli si ho však aj komerčný sektor. Úspešne sa aklimatizoval na Slovensku – aj na akademickej pôde. Stretli sa s ním napríklad slovenskí študenti STU v Bratislave alebo Ž...