Z domova
0

Euroscola Day na Obchodnej akadémii v Lučenci mal úspech

Euroscola Day, ktorý sa uskutočnil na Obchodnej akadémii v Lučenci zožal úspech. Na príprave podujatia sa podieľali naši Euroscoláci z 2. a 3. ročníkov. Pripravili si pre návštevníkov 32 stanovíšť, ktoré mohli navštíviť a dozvedieť sa tam viac o členských štátoch EÚ, získať informácie o štúdiu a práci v zahraničí, činnosti EURESu a nástrahách s ktorými sa môžu stretnúť.

Mali možnosť zahrať sa hru “Poznáš krajiny EÚ”, “Uhádni jazyk”, urobiť si fotku s Europassom, ale aj ochutnať z “Eurokoláča”.

Akcie sa okrem žiakov z Obchodnej akadémie v Lučenci zúčastnili aj žiaci Pedagogickej a sociálnej akadémie v Lučenci, Strednej zdravotníckej školy v Lučenci a v neposlednom rade aj hostia. Účastníci si okrem informácií a zážitkov odnášali “Vzdelávacie pasy” naplnené pečiatkami z krajín, ktoré navštívili. Prostredníctvom ankety zameranej na hodnotenie akcie sme sa dozvedeli, že návštevníci Euroscola Day hodnotili veľmi kladne, vyzdvihli zvlášť atmosféru, množstvo zaujímavých informácií a zanietenosť našich žiakov.

Ing. Jana Macháčková

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Najčítanejšie

Menu