Späť na zoznam
Externé
Autor: ucn
27.11.2020 23:36

Nová publikácia EQAVET

Publikácia Kvalita odborného vzdelávania a prípravy v 21. storočí Príklady dobrej praxe zabezpečovania kvality odborného vzdelávania a prípravy v Európe ponúka čitateľovi vybrané zahraničné príklady dobrej praxe zabezpečovania kvality OVP na systémovej úrovni. Zaoberá sa príkladmi, ktoré sú nielen zaujímavé pre slovenského čitateľa, ale aj relevantné v kontexte slovenského systému odborného vzdelávania a prípravy. Pri jej písaní boli jednotlivé príspevky často konzultované so zahraničnými NRM EQAVET, ktoré poskytli námety.

Vybrané príklady dobrej praxe zabezpečovania kvality pochádzajú z Českej republiky, Holandska, Rakúska, Slovinska, Talianska a Nemecka.

 

Publikácia EQAVET

Zdroj textu: siov.sk

Súvisiace články

17.05.2018 08:24

VŠMU pozýva na skladateľskú AsynChróniu

Tvorbu študentov kompozície konzervatórií, vysokých hudobných škôl a mladých skladateľov z celého Slovenska ponúkne všetkým záujemcom už od štvrtka Vysoká škola múzických umení (VŠMU) v Bratislave.
04.04.2018 22:30

Deti sa môžu zapojiť do výtvarnej súťaže kresbami zo svojich dedín

Do konca júna sa môžu deti z celého Slovenska zapojiť do 4. ročník súťaže v kreslení a maľovaní „Moja dedina, ako ju vidím ja...“. Výtvarnú súťaž pre deti, ktoré žijú v dedinkách na Slovensku, vyhlásil Spolok pre obnovu dediny ...
31.07.2018 18:47

„Nevyčleňujme dia deti z kolektívu,“

odznelo na stretnutí diabetikov počas čítania knihy o deťoch s cukrovkou Šípkové Růženky naruby