Späť na zoznam
Externé
Autor: UCN
08.07.2020 11:16

Vychutnajte si leto na kúpalisku EKOIUVENTA v Starom meste

Letná sezóna na najkrajšom kúpalisku v Starom meste - EKOIUVENTA, známom aj ako MIČURIN, na Búdkovej 2 v Bratislave, bude otvorená v utorok, 7. júla 2020.

V prípade priaznivého počasia bude kúpalisko otvorené pre verejnosť každý deň v čase od 9:00 do 19:00 hod. až do 15. septembra 2020 (aj počas víkendov a štátnych sviatkov).

Návštevníci budú mať v areáli k dispozícii bufetové automaty na občerstvenie – nealko, káva, bagety, slané a sladké pochutiny. Pre maximálne pohodlie počas pobytu na kúpalisku je možné prenajať si plastové ležadlo. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup pre mamičky s kočíkmi, pričom pre najmenších návštevníkov je už tradične pripravené detské ihrisko a mini bazéniky. Na bezpečnosť budú dohliadať vyškolení plavčíci, ktorí v prípade potreby poskytnú kvalifikovanú prvú pomoc.

Bazén kúpaliska EKOIUVENTA je dlhý 20 m a široký 7 m, hĺbka je 1,30 až 1,50 m a kapacitne uspokojí 150 návštevníkov.

Vstupné na kúpalisko zostáva oproti minulému roku nezmenené.

Dôležité oznamy a aktuálne informácie o návštevnosti bude pre vás IUVENTA každodenne aktualizovať na www.facebook.com/KupaliskoEkoiuventa.  
 

Prevádzkovateľ kúpaliska IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže vám praje príjemne strávené letné chvíle na vašom obľúbenom Mičurine!

 

Dôležité informácie:

  • Cenník
  • Prevádzkové hodiny
  • Viac informácií nájdete TU.

 

Zdroj: minedu

 

Súvisiace články

15.02.2018 19:00

IQ OLYMPIÁDA 2018

Po ôsmy krát sa môžu žiaci 2. stupňa základných škôl a 1. stupňa osemročných gymnázií zapojiť do celoslovenskej súťaže IQ olympiáda.
02.09.2019 21:58

Viete, kde na Slovensku ľudia najviac riskujú životy pri selfie?

Nový slovenský film Kto je ďalší? otvára aj kontroverznú tému fotografií na smrteľne nebezpečných miestach. Najviac extrémnych selfie na Slovensku má Tomášovský výhľad, na Instagrame vyše 7000! Koľko lajkov stojí ľudský život?