Z domova
0

Pedagogická prax na Obchodnej akadémii v Lučenci

Obchodná akadémia v Lučenci vychováva nielen budúcich podnikateľov, ale aj učiteľov. PhDr. Bibiana Gogová nás požiadala o možnosť absolvovať v našej škole svoju pedagogickú prax a my sme jej, ako aj iným študentom, vyhoveli. Momentálne študuje na Vysokej škole DTI v Dubnici nad Váhom a pripravuje sa na prácu stredoškolskej učiteľky. Súčasťou tohto štúdia je aj pedagogická prax na cvičnej škole. V zimnom semestri absolvovala náčuvy na predmetoch etická výchova a občianska náuka a v letnom semestri pod vedením pani Mgr. Evy Póchovej  vyučovala etickú výchovu.

PhDr. Bibiana Gogová má za sebou vysokoškolské štúdium na ISMPO v Prešove, kde vyštudovala medzinárodné podnikanie v obchode a službách, vzťahy s verejnosťou a obchodný protokol. Na hodinách sa snažila prepojiť etiku s podnikaním a dať žiakom návod, ako rozoznať manipulatívne techniky v osobnom živote aj pri obchodnom rozhovore.

„Som veľmi vďačná Obchodnej akadémii v Lučenci, že mi dali možnosť nahliadnuť do ich vyučovacieho procesu. Už po prvej hodine etickej výchovy som bola nadšená prístupom pani učiteľky, ale aj žiakmi. Veľmi som sa tešila, že budem mať možnosť práve tu si vyskúšať „byť učiteľkou“ a nesklamala som sa. Druháci boli skvelí, zapájali sa do vyučovacieho procesu, pýtali sa, boli plní energie s veľkou chuťou po poznaní.“ vyjadrila sa budúca pani  učiteľka PhDr. Bibiana Gogová.

Prajeme jej úspešné ukončenie štúdia a veľa šikovných a usilovných žiakov.

Ing. Viera Šarkanová

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Najčítanejšie

Menu