Z domova
0

Premiéra Obchodnej akadémie v Lučenci na Nočnom behu mestom Lučenec

 

Pri príležitosti Európskeho týždňa mobility zorganizovalo Mesto Lučenec, Europe Direct Lučenec a SAD Lučenec dňa 22.09.2021 1. ročník Nočného behu mestom Lučenec, na ktorom sa zúčastnilo 357 bežcov. Do tohto športového podujatia sa zapojili aj žiaci a pedagógovia Obchodnej akadémie v Lučenci, ktorí úspešne reprezentovali našu školu. Z I.A to boli triedna učiteľka Ing. Jana Macháčková, žiaci Adam Vrábeľ  a Joachim Jashari, ktorý sa umiestnil vo svojej kategórii na peknom 3. mieste. I.B reprezentovali Jakub Goljan a triedna učiteľka Ing. Michaela Čepko. Z II.A sa úspešne umiestnila na 3. mieste triedna učiteľka Mgr. Kvetoslava Kriváková a pekné 4. miesto si vybojoval žiak Marek Macháček. Za III.B bojovali žiaci Alex Repecký, Alexandra Kuklová a Vanessa Triznová a za II.B žiaci Dávid Bubla a Jakub Karásek. Za pedagogický zbor reprezentovala našu školu aj Mgr. Edita Gálová.

Sme radi, že mesto Lučenec vytvára príležitosti budovať vzťah k športu a zdravému životnému štýlu a ďakujeme za možnosť zmerať si sily s ostatnými športovcami.

Gratulujeme našim žiakom a pedagógom k dosiahnutým výsledkom. Tešíme sa na ďalšie športové podujatia organizované mestom Lučenec, do ktorých sa naša škola rada opäť zapojí.

Mgr. Kvetoslava Kriváková

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Najčítanejšie

Menu