Späť na zoznam
Školy
Autor: Helena Rusnáková
22.09.2017 18:13

Jesenné aranžovanie na OA Šurany

„ Príroda je sťa metamorfóza krás,“ povedal básnik. Súhlasíte? Ak nie, počas vychádzok sa o pravdivosti týchto slov presvedčte na vlastné oči.

Každé ročné obdobie má svoje čaro...aj jeseň. Tohto roku nastúpila podľa mienky niektorých z nás príliš skoro, avšak okrem upršaného počasia, ktorého sme boli svedkami počas uplynulých dní, prináša i krásu a farebnosť rastlín i jesenných plodov.

Túto krásu zachovať by sa patrilo. Lež ako? Nápovedou sú rozličné jesenné dekorácie, s ktorými by sa po tieto dnia akoby vrece roztrhlo.

Svoju kreativitu ukázali aj žiaci Obchodnej akadémie v Šuranoch. Každá trieda sa dňa 22.septembra zúčastnila súťaže v jesennom aranžovaní rastlín.

V každej triede vládla príjemná pracovná atmosféra a postupne vznikali nové výtvory, pre ktoré bol pripravený priestor vo vestibule školy.

A tak,ako to na každej súťaži býva, nasledovalo vyhodnotenie. Keďže každá trieda sa snažila vytvoriť originálne,estetické dielka, porota to nemala ľahké. Víťazom sa sa stala 4.A trieda,druhé miesto si odniesla 2.B trieda a na 3.mieste sa umiestnila 1.B trieda.
 

Súvisiace články

13.03.2018 13:32

Prvenstvo Gymnázia Hansa Selyeho na krajskom kole olympiády v španielskom jazyku

Gymnázium Hansa Selyeho sa aj tento rok zapojilo do olympiády v španielskom jazyku. Do krajského kola nám postúpilo 6 žiakov v troch kategóriách.
12.06.2017 07:11

ENGIE Services v rámci projektu ENGIE ECO školy 2017 podporila 4 základné školy na západnom Slovensku

ENGIE Services, v rámci projektu ENGIE ECO školy, ktorý po prvýkrát zrealizovala v roku 2015, podporila tento rok 4 školy na západnom Slovensku. Spolu s takmer stovkou žiakov z vybraných piatych a šiestych ročníkov, ako aj s do...
05.05.2017 08:45

Ruská súťaž na Spojenej škole vo Svidníku mala úspech

Na svete je jedna reč, ktorej všetci rozumejú. Je to jazyk nadšenia, veci urobených s láskou a chuťou,túžbou dosiahnuť to,  čomu veríme.“ Paulo Coelho