Späť na zoznam
Školy
Autor: Asociácia súkromných škôl a školských zariadení SR
25.09.2017 17:40

Študenti, vstupenky na film Dancer s legendárnym Sergeiom Poluninom kúpite už aj individuálne

Vyšli sme v ústrety študentom! V pokladnici novej budovy SND je spustený individuálny predaj lístkov na film Dancer, na ktorom sa jeho hlavná postava - legendárny svetový tanečník Sergei Polunin zúčastní osobne.

Jedinečná cena za lístok 10 € je určená výhradne študentom (treba predložiť doklad o štúdiu/preukaz študenta) priamo v pokladnici novej budovy SND počas jej otváracích hodín, najneskoršie hodinu pred predstavením. Lístky si nemožno rezervovať, ani kupovať online.

DANCER -  životopisný film o Sergeiovi Poluninovi

Nová budova SND, Pribinova 17, 819 01 Bratislava streda 27. september 2017 14.00-16.00 h

Projekcia a diskusia sú určené výhradne školám a študentom.
Odporúčame pre študentov druhého stupňa základných škôl a pre študentov stredných škôl.

V prípade záujmu o kúpu väčšieho počtu lístkov (škola/školské zariadenie), treba konzultovať postup priamo v divadle:

HROMADNÝ PREDAJ (viac informácií a rezervácie vstupeniek)

Jarmila Adamcová tel. č.: 02/204 72 294 e-mail: jarmila.adamcova@snd.sk v pracovné dni v čase od 8.00 - 16.00 h

Asociácia súkromných škôl a školských zariadení SR je sprostredkovateľom ponuky všetkým školám a školským zariadeniam bez nároku na odmenu. Táto myšlienka vznikla po odpremietaní filmu Dancer členom Asociácie počas výročnej konferencie v apríli 2017.  Príležitosť spojiť premietanie filmu s možnosťou Sergeia Polunina vidieť osobne a niečo sa ho aj spýtať môže byť snom pre mnoho detí a mladých ľudí, pre ktoré sa popri hudbe stal tanec  jedným zo základných vyjadrovacích prostriedkov. Životopisný film sa nevyhýba ani ťažkým obdobiam v živote Sergeia Polunina, ale naopak, ukazuje cestu nielen na dno, ale aj odrazenie sa, čo môže byť zrkadlom pre mnoho mladých ľudí, ktorí sa hľadajú...

Viac informácií o podujatí: Sergei Polunin deťom

Asociácia pracovníkov súkromných škôl a školských zariadení Slovenska (ASŠŠZS) je nepolitická nezávislá nezisková organizácia, ktorá od svojho vzniku v roku 1994 chráni a obhajuje rovnoprávne postavenie súkromných škôl ako legitímnu súčasť vzdelávacej sústavy na Slovensku.

Súvisiace články

12.10.2017 06:45

Ministerstvo testuje pohybové predpoklady žiakov základných škôl

BRATISLAVA - Ministerstvo školstva testuje žiakov 1. a 3. ročníka základných škôl v rámci pilotného projektu testovania pohybových predpokladov. Cieľom je odporučiť žiakom druhy športov, na ktoré majú predpoklady a môžu sa im ...
22.12.2018 18:31

Celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou v aranžovaní „Vianočné inšpirácie“

Dňa 13.12.2018 sa uskutočnil na pôde našej školy – Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Kukučínova 23, Košice, 9. ročník celoslovenskej súťaže v aranžovaní kvetín pod názvom „ Vianočné inšpirácie“.
15.12.2017 18:44

Nové nariadenie vlády pomôže menšinovým školám

Vláda SR na svojom včerajšom rokovaní schválila nové znenie nariadenia vlády, ktorým sa zlepšuje financovanie škôl, kde sa deti učia jazyk národnostnej menšiny alebo sa vzdelávajú v jazyku národnostnej menšiny.