PR
0

Dýchajte čerstvý vzduch. Toto je prístupné anti-covid riešenie pre školy

Vzduch, ktorý dýchame je najdôležitejšou súčasťou života každého z nás. Obzvlášť v tejto dobe je  jeho kvalita a čistota rozhodujúca pre bezproblémové fungovanie ľudí v spoločnosti. Čím menej mikroorganizmov, baktérií a vírusov vdychujeme, tým je nižšia šanca že ochorieme. Veď kto si dnes môže dovoliť byť dlhodobo PN?

Na všetky choroby je primárne odporúčaná hlavne prevencia. Či už otužujete alebo beriete vitamíny, okrem vášho fyzického  zdravia sa (možno nepriamo) staráte aj o to psychické. Presne to robia aj čističky vzduchu značky CARRIER. Pomáhajú nám ovplyvniť kvalitu vzduchu, ktorý dýchame a taktiež pomáhajú predchádzať ospalosti, kašlu, v niektorých prípadoch až nevoľnosti. Okrem toho nás udržiavajú aktívnych, zdravších a vďaka tomu aj pozitívne naladených.

Pýtate sa ako?

Sú navrhnuté špeciálne pre nasávanie vzduchu, odstraňovanie nečistôt a vracanie čistého vzduchu späť do vášho domova i pracoviska. Nečistotami sa myslia najmä peľové častice, prach, roztoče, škodlivé výpary (formaldehyd, sekundárne fajčenie, pot a iné pachy). Prítomnosť týchto faktorov znečistenia má u človeka často za následok rôzne reakcie organizmu. Pomocou čističky vzduchu môžete aktívne prevziať kontrolu nad kvalitou vnútorného prostredia, v ktorom sa dlhodobo zdržiavate. Niektorí jedinci sú voči škodlivinám vo vzduchu oveľa citlivejší ako ostatní. Astmatici, deti, staršie osoby alebo osoby so srdcovými či pľúcnymi ochoreniami. Pomocou čističky vzduchu v interiéri znižujeme riziko zhoršenia rôznych ochorení a predchádzame nákaze napríklad vírusom COVID – 19.

Čističky vzduchu CARRIER sú certifikované a s kvalitnou HEPA filtráciou s 99,95 % účinnosťou pre zachytenie baktérií, vírusov a peľov už od veľkosti  >0.3 μm. Majú vysokú účinnosť a užívateľovi poskytujú dostatočnú ochranu v jeho domácom alebo pracovnom prostredí, samozrejme pri dodržaní všetkých ostatných hygienických zásad a odporúčaní. Okrem toho majú v sebe inštalované vysokoúčinné pachové filtre z aktívneho uhlia a niektoré modely sú prispôsobené aj na funkciu „aromaterapie“ pre vytvorenie dokonalého čistého ovzdušia s vôňou podľa vášho želania.

CARRIER NOVEL AIR.

 • Kompaktný dizajnový čistič vzduchu s dotykovým ovládaním
 • Vhodný do miestnosti veľkej max. 14m2
 • Prietok vzduchu 120 m3/h
 • Prítomnosť HEPA filtra a filtra zachytávajúceho väčšie častice
 • Možnosť aromaterapie
 • Časovač na 1-8 hodín
 • Farebné rozpoznávanie kvality vzduchu v interiéri

Špeciálne COVID SAFE riešenie pre školy

Popri všetkých každodenných aktivitách, či už doma, alebo v práci, nezabúdajme aj na tých najmenších! Tak, ako sa vy, alebo váš zamestnávateľ staráte o čistotu u vás doma, alebo v práci, je treba zabezpečiť aj kvalitné prostredie pre deti.

Milí učitelia, chráňte seba aj ostatných a vybavte svoje triedy najnovšími čističkami vzduchu Carrier. Pre štandardné triedy do 80 m2, s výškou cca 2,5 m, je objem miestnosti 200 m3. Pri 3-násobnej výmene vzduchu, ktorú stanovuje hygienická norma, potrebujeme prečistiť približne 600 m3 vzduchu za hodinu. Preto by sme vám radi odporučili čističku vzduchu Carrier Pioneering Air CAFN051LC2 610 m3/h, ktorú nájdete na webe www.climaport.sk.  Táto nová generácia čističov vzduchu zlepšuje kvalitu vzduchu v miestnosti a vytvára čisté a bezpečné prostredie. Jej špeciálna cena zadotovaná spoločnosťou Climaport je pre školy s 30% zľavou, čo predstavuje 364 € bez DPH.

CARRIER PIONEERING AIR

 • Možnosť dotykového aj diaľkového ovládania
 • Vhodný do miestnosti veľkej 14-80 m2
 • Prietok vzduchu 210 – 610 m3/h
 • 5 stupňov filtrácie (základný filter, HEPA filter, ionizér, karbonóvý filter zachytávajúci odóry a pachy a UV lampa)
 • UV lampa zabije baktérie a vírusy prítomné v čistenom vzduchu

 

 

Tags: , ,

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Najčítanejšie

Menu