Späť na zoznam
Stredné školy
Autor: Obchodná akadémia Lučenec
18.09.2017 10:53

Obchodná akadémia v Lučenci je opäť number 1!

Obchodná akadémia v Lučenci je opäť number 1!

Prvenstvo v hodnotení stredných škôl na Slovensku sa stáva pre Obchodnú akadémiu v Lučenci tradíciou. Od roku 2014 patrilo prvé miesto práve našej škole podľa hodnotenia portálu INEKO. A nie je tomu inak ani za rok 2017. Obchodná akadémia v Lučenci sa opäť stala školou s výbornými výsledkami žiakov s dosiahnutým koeficientom 7,4. A navyše! Obchodná akadémia si obhájila prvenstvo nielen medzi strednými odbornými školami v Banskobystrickom kraji, ale je jednotkou medzi všetkými strednými školami v kraji vrátane gymnázií.

Toto hodnotenie je dobrou pomôckou pre rodičov detí, ktorí zvažujú budúcu školu pre svojho potomka. Tento výsledok je dôkazom toho, že naši žiaci sú úspešní v rôznych olympiádach, súťažiach a v neposlednom rade na maturitných skúškach. Výrazným indikátorom tohto prvenstva sú aj medzinárodné projekty, na ktoré je naša škola hrdá. Veď aj práve teraz sú naši tretiaci a štvrtáci na odbornej zahraničnej stáži v rámci programu Erasmus+ na Malte, vo Veľkej Británii a v Českej republike. Toto všetko sú dôkazy o tom, že naša škola zamestnáva ľudí, ktorí berú svoju prácu ako poslanie, záleží im na kvalite vyučovania, hoci nie sú finančne ocenení. Patrí im za to veľké ďakujem. Čo dodať? Obchodná akadémia v Lučenci je number 1!

Hodnotenie si môžete pozrieť TU

http://skoly.ineko.sk/rebricky/?r=2017&ts=SO%C5%A0&k=6&l=0&u=&h=skore&ms=0

Súvisiace články

07.04.2017 15:54

Neporaziteľní žiaci Gymnázia Hansa Selyeho - ďalšie úspechy na športových súťažiach

Komárňanské gymnázium Hansa Selyeho teší svoje okolie úžasnými športovými výsledkami.
08.04.2019 10:54

Úspech žiačky Obchodnej akadémie v Lučenci v 41. ročníku SOČ

Naša škola sa aj tento rok zapojila do 41. ročníka stredoškolskej odbornej činnosti. Žiaci sa mohli realizovať napísaním a prezentovaním svojich prác na školskom kole organizovanom Obchodnou akadémiou v Lučenci, ktoré sa uskuto...
13.06.2018 09:14

Česko-slovenská konferencia s účasťou SOŠT Vráble

Systém duálneho vzdelávania sme predstavili aj v Českej republike.