Späť na zoznam
Súťaže
Autor: UCN
24.09.2020 10:10

Let dolu hlavou: Vyhrajte zážitok s Flying Bulls Aerobatics Team

Chceli by ste si vyskúšať akrobatický let? Stačí len odpovedať na štyri súťažné otázky a môžete vyhrať deň v kokpite spoločne s pilotmi, ktorí vám predvedú, čo dokážu. Zapojte sa do súťaže s Red Bull.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké pocity asi zažívajú akrobatickí letci priamo v akcii? Vysoko nad zemou otočení dolu hlavou – pravdepodobne ide o poriadny adrenalín. Teraz ho môžete navyše zažiť aj vy. S heslom „Zaleť si pre životný zážitok" prišiel Red Bull so zaujímavou súťažou pre odvážlivcov, ktorí sa neboja ani netradičného lietania. „Piloti Flying Bulls Aerobatic Team, ktorí sa nezastavia ani pred neuveriteľnými kúskami, pretekaním s Gripenmi a pri každom vzlete vyzývajú gravitačné zákony, ti teraz dávajú možnosť stať sa na jeden deň jedným z nich a zaletieť si tak pre životný zážitok," informuje Red Bull na svojej stránke.

Na desiatich šťastlivcov čaká netradičný letecký zážitok – možno pre mnohých zážitok snov. „Nielen, že sa preletíš v kokpite lietadla s elitnými pilotmi Flying Bulls, naviac budeš mať zaistenú dopravu na letisko, prejdeš si bezpečnostným školením,, zoznámiš sa s pilotmi a mrkneš do hangáru," vyzýva súťažiacich Red Bull.

A to nie je všetko. Organizátor ďalej hovorí, že  „navyše si so sebou budeš môcť vziať jednu osobu ako sprievod a keď ti dôjde energia, bude pre vás pripravený catering a Red Bull priamo na mieste."

Termín do zapojenia sa pomaličky blíži ku koncu, zostáva vám už len zopár dní. Prihlásiť sa môžete do 30. septembra, odpovedzte na štyri otázky a ste v hre! Prihlásiť sa môžete TU.

Viac o akrobatických letcoch Flying Bulls Aerobatic Team a o ich rekorde v počte osových výkrutov v skupine nájdete v článku TU.
 

Súvisiace články

05.12.2017 14:58

Vy ešte nemáte VIANOČNÉ DARČEKY??

Stačí si vybrať a svoju voľbu ( v tvare A – I ) poslať na redakcia@ucn.sk, predmet emailu: Súťaž knihy
04.09.2018 18:32

Súťaž SME NA ŤAHU

Máš rád svoje mesto či obec? Je v tvojej obci/meste niečo, s čím by si sa rád pochválil, alebo práve naopak? Rád by si na to upozornil? Tak potom má IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže v spolupráci so Združením miest a obcí Sl...
15.11.2018 10:02

Súťaž pre pedagógov ZŠ a SŠ v mediálnej výchove

Medzinárodné centrum mediálnej gramotnosti IMEC a Školiace mediálne centrum (ŠMC) pri Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave vyhlasuje 3. ročník súťaže o najlepšie príklady dobrej praxe výučby ...