Späť na zoznam
Súťaže
Autor: UCN
24.09.2020 13:29

Let dolu hlavou: Vyhrajte zážitok s Flying Bulls Aerobatics Team

Chceli by ste si vyskúšať akrobatický let? Stačí len odpovedať na štyri súťažné otázky a môžete vyhrať deň v kokpite spoločne s pilotmi, ktorí vám predvedú, čo dokážu. Zapojte sa do súťaže s Red Bull.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké pocity asi zažívajú akrobatickí letci priamo v akcii? Vysoko nad zemou otočení dolu hlavou – pravdepodobne ide o poriadny adrenalín. Teraz ho môžete navyše zažiť aj vy. S heslom „Zaleť si pre životný zážitok" prišiel Red Bull so zaujímavou súťažou pre odvážlivcov, ktorí sa neboja ani netradičného lietania. „Piloti Flying Bulls Aerobatic Team, ktorí sa nezastavia ani pred neuveriteľnými kúskami, pretekaním s Gripenmi a pri každom vzlete vyzývajú gravitačné zákony, ti teraz dávajú možnosť stať sa na jeden deň jedným z nich a zaletieť si tak pre životný zážitok," informuje Red Bull na svojej stránke.

Na desiatich šťastlivcov čaká netradičný letecký zážitok – možno pre mnohých zážitok snov. „Nielen, že sa preletíš v kokpite lietadla s elitnými pilotmi Flying Bulls, naviac budeš mať zaistenú dopravu na letisko, prejdeš si bezpečnostným školením,, zoznámiš sa s pilotmi a mrkneš do hangáru," vyzýva súťažiacich Red Bull.

A to nie je všetko. Organizátor ďalej hovorí, že  „navyše si so sebou budeš môcť vziať jednu osobu ako sprievod a keď ti dôjde energia, bude pre vás pripravený catering a Red Bull priamo na mieste."

Termín do zapojenia sa pomaličky blíži ku koncu, zostáva vám už len zopár dní. Prihlásiť sa môžete do 30. septembra, odpovedzte na štyri otázky a ste v hre! Prihlásiť sa môžete TU.

Viac o akrobatických letcoch Flying Bulls Aerobatic Team a o ich rekorde v počte osových výkrutov v skupine nájdete v článku TU.

Súvisiace články

07.02.2019 08:23

WRITE THE CHANGE: Esejistická súťaž pre mládež

Kreatívna súťaž pre mládež!
12.08.2018 23:39

Vyhrajte vstup zdarma na školenie o GDPR!

Zapojte sa do našej súťaže, odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte vstup zdarma na webinár ohľadom GDPR!