Späť na zoznam
Súťaže
Autor: UCN
24.09.2020 13:29

Let dolu hlavou: Vyhrajte zážitok s Flying Bulls Aerobatics Team

Chceli by ste si vyskúšať akrobatický let? Stačí len odpovedať na štyri súťažné otázky a môžete vyhrať deň v kokpite spoločne s pilotmi, ktorí vám predvedú, čo dokážu. Zapojte sa do súťaže s Red Bull.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké pocity asi zažívajú akrobatickí letci priamo v akcii? Vysoko nad zemou otočení dolu hlavou – pravdepodobne ide o poriadny adrenalín. Teraz ho môžete navyše zažiť aj vy. S heslom „Zaleť si pre životný zážitok" prišiel Red Bull so zaujímavou súťažou pre odvážlivcov, ktorí sa neboja ani netradičného lietania. „Piloti Flying Bulls Aerobatic Team, ktorí sa nezastavia ani pred neuveriteľnými kúskami, pretekaním s Gripenmi a pri každom vzlete vyzývajú gravitačné zákony, ti teraz dávajú možnosť stať sa na jeden deň jedným z nich a zaletieť si tak pre životný zážitok," informuje Red Bull na svojej stránke.

Na desiatich šťastlivcov čaká netradičný letecký zážitok – možno pre mnohých zážitok snov. „Nielen, že sa preletíš v kokpite lietadla s elitnými pilotmi Flying Bulls, naviac budeš mať zaistenú dopravu na letisko, prejdeš si bezpečnostným školením,, zoznámiš sa s pilotmi a mrkneš do hangáru," vyzýva súťažiacich Red Bull.

A to nie je všetko. Organizátor ďalej hovorí, že  „navyše si so sebou budeš môcť vziať jednu osobu ako sprievod a keď ti dôjde energia, bude pre vás pripravený catering a Red Bull priamo na mieste."

Termín do zapojenia sa pomaličky blíži ku koncu, zostáva vám už len zopár dní. Prihlásiť sa môžete do 30. septembra, odpovedzte na štyri otázky a ste v hre! Prihlásiť sa môžete TU.

Viac o akrobatických letcoch Flying Bulls Aerobatic Team a o ich rekorde v počte osových výkrutov v skupine nájdete v článku TU.

Súvisiace články

29.01.2018 11:16

Výtvarná súťaž priblíži vnímanie vesmíru očami detí

Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove v tomto roku vyhlásila v poradí 33. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Do jej regionálneho kola, ktoré organizuje Oravské kultúrne stredisko (OKS) v Dolnom Kubíne,...
13.09.2017 10:26

Hrajte o PEDAGOGICKÝ DIÁR!!!

Nestihli ste si ešte zadovážiť Pedagogický diár 2017/2018? Nezúfajte! My vám ho dáme.
24.04.2018 16:59

Kurz sebaobrany KOBUKRAV

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte zaujímávé ceny, vďaka ktorým zvýšite bezpečnosť seba i celej školy.