Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Nadezda Paucova
19.02.2018 22:01

5. Vzdelávacie stretnutie projektu "BESTeachers, BESTudents"Turecko - Isparta

5. vzdelávacie stretnutie projektu Erasmus+ KA2 - Kooperacia pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti v Turecku v meste Isparta. Účasť na projekte umožnila okrem samotného vzdelávania návštevu svetoznámeho miesta Pammukale, ktoré je veľkou atrakciou pre turistov z celého sveta.

Máj 2018 - Turecko

V dňoch 7.- 11. mája 2018 v Isparte, v Turecku sa konalo  5. vzdelávacie stretnutie projektu Erasmus+ KA2 - Kooperacia pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti. Naša škola, SOŠ poľnophospodárstva a služieb na vidieku, Košice, Kukučínova 23 je partnerom tohto projektu  s názvom "BESTeachers,BEStudents" a už druhý rok sa zapája do vzdelávacích a nadnárodných aktivít, ktoré sú naplánované v projekte.

Tri študentky a manažérka projektu sa zúčastnili vzdelávacieho stretnutia a mali možnosť spoznať históriu a krásu krajiny. Na záver všetci účastníci získali medzinárodný Certifikát o účasti na vzdelávacom stretnutí. 

http://besteacherstudents.wixsite.com/sitem

Súvisiace články

01.07.2017 13:19

Bloguj o knihu: Poznáme výhercu za mesiac jún

Každý mesiac sa môžete zapojiť do súťaže o knihu priamo na našom portáli. Zaregistrujte sa, napíšte blog a máte šancu vyhrať!