Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
08.12.2017 17:19

Malí fandili Maruške, tí väčší obdivovali skvelé herecké výkony


 

Základná umelecká škola Tibora Sládkoviča v Šuranoch za podpory Nitrianskeho samosprávneho kraja a Mesta Šurany  nacvičila rozprávkový muzikál Soľ nad zlato, ktorý v tomto období zožína veľký úspech medzi deťmi i dospelým divákmi.

Do muzikálu sú zapojené všetky odbory základnej umeleckej školy. Úlohy v muzikáli si rozdelili učitelia i žiaci. V hlavných úlohách vystupujú Veronika Bednáriková, Mgr.Marek Bartovič,Pavol Hancko,Petra Jakubíková, Dominik Bednárik,Daniela Ďurinová, Ivan Bartovič,Štefan Vančík a další.

Vo štvrtok 7.decembra bol muzikál Soľ nad zlato hraný pre šurianske školy. Hľadisko bolo zaplnené deťmi rôznej vekovej kategórie – od škôlkarov po stredoškolákov. Muzikálové predstavenie rovnako očarilo všetkých. Malí diváci  fandili princeznej Maruške, tí väčší obdivovali skvelé herecké výkony.

Muzikál bol výborným spestrením adventného obdobia.

Súvisiace články

16.04.2016 13:30

Skalickí strojári úspešní v športových aktivitách

Skalický región je známy nielen dobrým vínom, trdelníkom a strojárskou výrobou. Keď tam mladí rozmýšľajú nad tým, akú strednú školu si vybrať, váhajú nad „strojarinou“. Často si myslia, že skalickí strojári z SOŠ strojníckej v...
21.01.2017 10:45

Stále viac a viac žiadaní obrábači kovov

Budeme vychádzať z toho starého známeho "Remeslo má zlaté dno". Dnes už absolventi učebných odborov môžu zarábať viac ako absolventi s maturitným vysvedčením. Prečo? V mnohých profesiách je ich uplatnenie na trhu práce okamžité...