Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
08.12.2017 17:19

Malí fandili Maruške, tí väčší obdivovali skvelé herecké výkony


 

Základná umelecká škola Tibora Sládkoviča v Šuranoch za podpory Nitrianskeho samosprávneho kraja a Mesta Šurany  nacvičila rozprávkový muzikál Soľ nad zlato, ktorý v tomto období zožína veľký úspech medzi deťmi i dospelým divákmi.

Do muzikálu sú zapojené všetky odbory základnej umeleckej školy. Úlohy v muzikáli si rozdelili učitelia i žiaci. V hlavných úlohách vystupujú Veronika Bednáriková, Mgr.Marek Bartovič,Pavol Hancko,Petra Jakubíková, Dominik Bednárik,Daniela Ďurinová, Ivan Bartovič,Štefan Vančík a další.

Vo štvrtok 7.decembra bol muzikál Soľ nad zlato hraný pre šurianske školy. Hľadisko bolo zaplnené deťmi rôznej vekovej kategórie – od škôlkarov po stredoškolákov. Muzikálové predstavenie rovnako očarilo všetkých. Malí diváci  fandili princeznej Maruške, tí väčší obdivovali skvelé herecké výkony.

Muzikál bol výborným spestrením adventného obdobia.

Súvisiace články

20.01.2016 06:00

Modrá Tilgnerka pokračuje.

Projekt, ktorý podporuje ochranu životného prostredia a na ktorom sme pracovali posledné obdobie u nás stále nekončí... Naopak, rozšírili sme ho do ďalších predmetov, ako je napríklad slovenský jazyk.
01.08.2018 13:10

Ako sú pripravení prváci do školy

Naozaj sú naše deti pripravené na prvú triedu?