Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
31.03.2018 08:20

Noc plná zážitkov

Noc s Andersenom na Slovensku je podujatie zastrešené Spolkom slovenských knihovníkov a knižníc a Slovenskou asociáciou knižníc.

Pre novozámockých najmladších čitateľov toto podujatie každý rok pripravuje Knižnica Antona Bernoláka. Nebolo tomu inak ani v tomto roku. Tajuplnú , rozprávkovú noc plnú zážitkov si užilo v priestoroch knižnice 31 detí, o ktoré sa starali tety knihovníčky, ktoré im na niekoľko hodín nahradili starostlivé mamičky.

Deti čakalo viacero prekvapení, ku ktorým patrilo - už tradičné - nočné hľadanie pokladu, prechádzka mestom – spoznávanie kultúrnych pamiatok, rôzne súťaže a hry.

Knižnica Antona Bernoláka zorganizovala v tomto roku už 13. ročník podujatia Noc s Andersenom. Všetky deti sa aktívne zapájali do aktivít, vznikli medzi nimi nové priateľstvá a všetci účastníci podujatia sa tešia na ďalší ročník podujatia.

 

foto:archív KAB

Súvisiace články

29.12.2015 21:45

Zábavná angličtina s aplikáciou Talkin´Heads

Zaujať a motivovať študentov k učeniu je niekedy ťažký oriešok. Najmä ak chcete, aby vedomosti vedeli naozaj zúžitkovať, nielen prejsť cez skúšky s odretými ušami a vzápätí všetko zabudnúť. Ako učiť angličtinu zábavne, jednoduc...