Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
15.09.2018 18:04

Poznáme víťaza turnaja vo volejbale

Cieľom Európskeho týždňa športu, ktorý v tomto roku pripadne na 23. – 30. september je spájať  jednotlivcov, športové hnutia, organizácie občianskej spoločnosti či súkromný sektor.

Obchodná akadémia v Šuranoch patrí ku školám, ktorej žiaci sa každý rok môžu popýšiť skvelými výsledkami na športových súťažiach, čo je dôkazom toho, že žiaci aučitelia si plne  uvedomujú potrebu športu a pohybu pre podporu telesného i duševného zdravia.

Škola sa aj v tomto roku zapája do Európskeho týždňa športu.

Pri príležitosti Európskeho týždňa športu sa dňa 14. 9. 2018 uskutočnil v Športovej hale Šurany Medziročníkový turnaj vo volejbale. Hralo sa podľa platných pravidiel volejbalu na 2 víťazné sety, v prípade remízy na 3. skrátený set. ( Pozn.: v rámci celoeurópskej kampane sa evidujú všetky pohybové aktivity od 1. septembra až do 15. októbra).

Budúci ekonómovia opäť ukázali, že šport a loptový hry im nie sú cudzie. Veľká snaha bola na strane hráčov i fanúšikov. Hráči sa snažili o podanie maximálneho výkonu a skvelo fandili aj fanúšikovia, vyzbrojení mávatkami a transparentom.

Kto vyhral? Víťazmi turnaja boli prváci . Druhé miesto obsadilo družstvo tretiakov a bronzové umiestnenie si odniesli druháci.

Foto: budova školy

Súvisiace články

31.10.2015 22:15

Putovanie do minulosti v Archeoskanzene Modrá

Exkurziu do Archeoskanzenu Modrá vrelo odporúčam nielen učiteľom ako námet na školský výlet, ale i rodinám s deťmi ako zaujímavo strávený čas v prírode.
18.02.2018 21:36

3. NADNÁRODNÉ STRETNUTIE  v regione BARCELONA - mestečko L`Hospitalet projekt KA2 Erasmus+

Region Barcelona, L`Hospitalet - 3. nadnárodné stretnutie učiteľov partnerkých krajín projektu" BESTeachers, BESTudents" - Erasmus+, KA2 - Strategické partnerstvá. Miting učiteľov 6 partnerských škôl z Turecka, Španielska, Po...