Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
15.02.2018 20:14

Poznáme víťazov krajskej súťaže žiakov stredných škôl Nitrianskeho kraja v SIP

Na Obchodnej akadémii v Šuranoch sa dňa 15. februára uskutočnil 52. ročník krajskej súťaže žiakov stredných škôl Nitrianskeho kraja v spracovaní informácií na počítači.

V 1.súťažnej disciplíne - písanie na počítači súťažilo 21 súťažiacich.

Na 1.mieste sa umiestnila Bibiána Miškolciová zo Súkromnej spojenej školy Štúrovo s výkonom 560,5 čistých úderov za minútu. Výsledok 349,1 čistých úderov za minútu zabezpečil 2.miesto pre Simonu Kučerkovú z OA Topoľčany. Na treťom mieste s výsledkom 347,9 čistých úderov za minútu sa umiestnil Lukáš Chudý z OA Nitra.

V disciplíne - úprava textu na počítači  súťažilo 7 súťažiacich. Na prvom mieste s počtom 6150 výsledných bodov sa umiestnil Milan Hanuliak z OA Šurany pred Daliborom Molnárom z SSOŠ polytechnická Nitra, ktorý získal 5650 bodov. Tretie miesto si odniesla Miroslava Turzová z OA Nitra s počtom bodov 5100.

Víťazi obdržali diplomy a vecné ceny.

Foto: víťazi v súťažnej disciplíne úprava textu na počítači 

Súvisiace články

01.04.2017 09:00

Žiaci SPŠ Levice na súťaži technickej tvorivosti v Českých Budejoviciach.

Už po štvrtý krát sa žiaci Strednej priemyselnej školy Levice zúčastnili medzinárodnej Olympiády Technického a vzdelávacieho konsorcia pri Vysokej škole technickej a ekonomickej, ktorá sa konala pod záštitou rektora doc. Ing. M...