Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Zuzana Mészárosová
11.05.2019 07:41

Práca na projekte "@mb@ss@dors of Europe@n Democr@tic Culture" v plnom prúde i počas Dňa eTwinning

Študenti Obchodnej akadémie v Leviciach pracujúci v eTwinnigovom medzinárodnom projekte "@mb@ss@dors of Europe@n Democr@tic Culture" si 9. mája pripomenuli Deň Európy a Deň eTwinning. Absovovali množstvo aktivít spolu so svojimi partnermi v tento deň a  tiež počas svojej projektovej práce v tento deň chatovali so svojimi partnermi v Rumunsku a Taliansku na tému demokracia v Európe. Študenti v pracovali v medzinárodných tímoch a vyjadrovali svoje priania Európe a mladej generácii. Tieto písali na pohľadnice a tiež do kolaboratívnych story bookov, ktoré budú výsledkom ich kolaboratívnej spolupráce v medzinárodných tímoch v rámci projektu.

Študentov čakajú ešte posedné aktivity na projekte, záverečná videokonferencia zameraná na demokraciu v školách a evalvácia projektu. Spolupráca v projekte je mimoriadne úspešná  a študenti zo všetkých zapojených škôl majú radosť z práce na projekte.

Súvisiace články

31.10.2015 22:15

Putovanie do minulosti v Archeoskanzene Modrá

Exkurziu do Archeoskanzenu Modrá vrelo odporúčam nielen učiteľom ako námet na školský výlet, ale i rodinám s deťmi ako zaujímavo strávený čas v prírode.
21.03.2018 10:24

Kriticky@logicky

Nadácia Orange prostredníctvom grantovej výzvy e-školy pre budúcnosť pomáha v školách vzdelávať a viesť detí k zodpovednému používaniu mobilných zariadení a internetu, ktoré sú pre nich dostupné prakticky denne. Projektové a...