Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Nadezda Paucova
20.02.2018 23:11

RUMUNSKO - Finálne stretnutie projektu Erasmus+ KA2 - Kooperácia pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti s názvom "BESTechers, BESTudents"

Záverečné vyhodnotenie projektu Erasmus+ " BESTeachers, BESTudents" v Rumunsku v mestečku Intorsura Buzaului. Účasť 4 učiteliek SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Kukučínova 23, Košice.

Po dvoch rokoch spolupráce na projekte Easmus + KA2 - Koopeácia pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti s názvom " BESTeachers, BESTudents" sa konalo záverečné stretnutie v meste Intorsura Buzaului v Rumunsku. Stretnutie bolo v júni 2018. Partnerom medzinárodného projektu bola SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Kukučínova 23 v Košiciach, ktorú na tomto projekte zastupovali 4 učitelia. Bolo vykonané vyhodnotenie 2 ročnej práce všetkých partnerov, Turecka,  Bulharska, Poľska, Rumunska, Španielska a Slovenska. 

 

 

 

 

http://besteacherstudents.wixsite.com/sitem

Súvisiace články

02.10.2017 18:17

Atraktivita odborného vzdelávania závisí od zamestnávateľa

Zamestnávatelia vedia, čo potrebuje strojárska výroba. Budúcnosť strojárskej výroby závisí od kvality odborného vzdelávania. Systém duálneho vzdelávania má zabezpečiť kvalifikovanú pracovnú silu a rozvoj strojárskej výroby v bu...
26.01.2016 18:00

Zvyšujeme kvalitu odborného vzdelávania

Skalický región potrebuje zručných absolventov strojárskych učebných a študijných odborov, preto sme sa zamerali na zvyšovanie kvality odborného výcviku počas štúdia.