Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Nadezda Paucova
20.02.2018 23:11

RUMUNSKO - Finálne stretnutie projektu Erasmus+ KA2 - Kooperácia pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti s názvom "BESTechers, BESTudents"

Záverečné vyhodnotenie projektu Erasmus+ " BESTeachers, BESTudents" v Rumunsku v mestečku Intorsura Buzaului. Účasť 4 učiteliek SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Kukučínova 23, Košice.

Po dvoch rokoch spolupráce na projekte Easmus + KA2 - Koopeácia pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti s názvom " BESTeachers, BESTudents" sa konalo záverečné stretnutie v meste Intorsura Buzaului v Rumunsku. Stretnutie bolo v júni 2018. Partnerom medzinárodného projektu bola SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Kukučínova 23 v Košiciach, ktorú na tomto projekte zastupovali 4 učitelia. Bolo vykonané vyhodnotenie 2 ročnej práce všetkých partnerov, Turecka,  Bulharska, Poľska, Rumunska, Španielska a Slovenska. 

 

 

 

 

http://besteacherstudents.wixsite.com/sitem

Súvisiace články

27.01.2017 09:00

Prečo klesá vedomostná úroveň žiakov?

Namiesto knihy v rukách mobil alebo tablet. Komunikácia na sociálnej sieti. Vysedávanie pri počítači alebo notebooku. Namiesto športových aktivít len filmy na internete. Aj to sú dnešní žiaci.
20.03.2020 14:59

Kooperatívne vyučovanie v školách absentuje

Rozvíjanie občianskych kompetencií a kompetencií k celoživotnému vzdelávaniu žiakov nie je možné uplatniť pri frontálnom vyučovaní s monologickým prejavom učiteľa. Dnes už vyučovanie nemôže byť realizované bez inovatívnych metó...