Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
24.06.2018 20:30

Správca Nadácie TA3 Peter Káčer absolvoval 1.etapu svojej cyklotrasy

Meno Petra Káčera z Nadácie TA3 je nám známe z množstva charitatívnych podujatí, ktorých je účastníkom a mnohé z nich sám organizuje. Svojou jazdou na špeciálne upravenom bicykli po Slovensku pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú.

V nedeľu, 24. júna mohli správcu Nadácie TA3 Petra Káčera stretnúť jeho priaznivci a podporovatelia v komárňanskom a novozámockom regióne. V termíne od 24. júna do 30. júna prejde trasu Komárno-Skalica a prvá etapa jeho bicyklovania  bola  na trase Komárno – Nové Zámky, ktorú absolvoval 24.júna.
Na ceste do Nových Zámkoch sa pri Osrame pridalo k nemu viacero Novozámčanov, ktorí ho odprevadili na Hlavné námestie, kde ho čakalo množstvo ľudí . K tímu Nadácie TA3 sa pripojil aj primátor Nových Zámkov, Otokar Klein, ktorý Petrovi Káčerovi poďakoval v mene Novozámčanov za jeho činnosť.

Na prvej etape bicykloval Peter Káčer pre pani Annu a jej dvoch chorých synov, aby si mohli zabezpečiť zdravotnícku pomôcku. Príjemným prekvapením pre Novozámčanov bolo, že i tu odovzdal hodnotný darček...500 eurovú poukážku pre detský plavecký klub, za čo mu primátor a mladí plavci veľmi srdečne poďakovali.

Petra Káčera na Hlavnom námestí čakali aj deti a študenti z DFS Matičiarik a žiaci Regionálneho edukačného centra s pekným kultúrnym programom.

 

 

Súvisiace články

21.07.2020 16:08

Múzeum colníctva a finančnej správy

Múzeum colníctva a finančnej správy sídli v historickej klasicistickej budove bývalej mýtnice(Kendeffyho dom) na Istrijskej 49 v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. Ide o vysunutú expozíciu Mýtneho domčeka umiestnen...
01.11.2018 17:40

Študenti OA Levice v simulovaných študentských voľbách

Dňa 24.10.2018 sa študenti Obchodnej akadémie v Leviciach zúčastnili simulovaných Študentských komunálnych volieb, ktorých sa zúčastnilo viac než 63,4 % študentov tejto školy. Celková účasť na simulovaných voľbách zúčastnených ...