Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Helena Rusnáková
24.06.2018 20:30

Správca Nadácie TA3 Peter Káčer absolvoval 1.etapu svojej cyklotrasy

Meno Petra Káčera z Nadácie TA3 je nám známe z množstva charitatívnych podujatí, ktorých je účastníkom a mnohé z nich sám organizuje. Svojou jazdou na špeciálne upravenom bicykli po Slovensku pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú.

V nedeľu, 24. júna mohli správcu Nadácie TA3 Petra Káčera stretnúť jeho priaznivci a podporovatelia v komárňanskom a novozámockom regióne. V termíne od 24. júna do 30. júna prejde trasu Komárno-Skalica a prvá etapa jeho bicyklovania  bola  na trase Komárno – Nové Zámky, ktorú absolvoval 24.júna.
Na ceste do Nových Zámkoch sa pri Osrame pridalo k nemu viacero Novozámčanov, ktorí ho odprevadili na Hlavné námestie, kde ho čakalo množstvo ľudí . K tímu Nadácie TA3 sa pripojil aj primátor Nových Zámkov, Otokar Klein, ktorý Petrovi Káčerovi poďakoval v mene Novozámčanov za jeho činnosť.

Na prvej etape bicykloval Peter Káčer pre pani Annu a jej dvoch chorých synov, aby si mohli zabezpečiť zdravotnícku pomôcku. Príjemným prekvapením pre Novozámčanov bolo, že i tu odovzdal hodnotný darček...500 eurovú poukážku pre detský plavecký klub, za čo mu primátor a mladí plavci veľmi srdečne poďakovali.

Petra Káčera na Hlavnom námestí čakali aj deti a študenti z DFS Matičiarik a žiaci Regionálneho edukačného centra s pekným kultúrnym programom.

 

 

Súvisiace články

08.10.2017 14:30

Deň otvorených dverí u zamestnávateľa

Zamestnávatelia, ktorí sú zapojení do systému duálneho vzdelávania so strednými odbornými školami, začali s náborom žiakov do 1.ročníka pre budúci školský rok. Cieľom je ukázať žiakom a ich rodičom reálne podmienky vzdelávania ...
02.12.2018 20:35

CAVILAM a France Langue: kurzy pre učiteľov francúzštiny vo Francúzsku

V rámci projektu Erasmus+ sme sa v júli 2018 zúčastnili kurzov pre učiteľov v školiacich strediskách  CAVILAM vo Vichy a France Langue v Nice. Chceme sa podeliť o naše skúsenosti a možno aj pomôcť  našim kolegom francúzštinárom...
21.06.2019 09:55

Média ako nástroj vplyvu ?

Ako laik a v podstate len konzument mediálneho priestoru občas cítim, že niektoré dnešné médiá namiesto toho, aby pravdu reflektovali, ju vytvárajú. Je to ale vytváranie obrazu pravdy, nie pravdy ako takej, a svojím spôsobom ...