Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Zuzana Mészárosová
31.01.2018 05:37

Staň sa expertom na financie a biznis na OA v Leviciach

Na Obchodnej akadémii v Leviciach sa koná Deň otvorených dverí len raz do roka. Aj preto je to veľká príležitosť prísť do priestorov tejto školy, zažiť atmosféru stredoškolského odborného vzdelávania, stretnúť žiakov školy a "privoňať" ekonomike.

Tohto ročný DOD je pripravený pre žiakov ZŠ, ich rodičov, výchovných poradcov i širokú verejnosť na 13.február a nesie sa v duchu „Staň sa expertom na financie a biznis". Môžete sa prejsť po priestoroch školy,  spoznať učiteľov, pýtať sa na kritériá prijímacích pohovorov, pýtať si referencie od žiakov. Návštevníci budú mať príležitosť zúčastniť sa Innovation campu zameraného na predstavenie podnikateľských aktivít, dostanete základné informácie o školskom vzdelávacom programe a vyučovaní cudzích jazykov (anglický, nemecký, a ruský jazyk), medzinárodných projektoch, praxi doma i odbornej stáži v zahraničí, či krúžkoch a mimoškolskej činnosti a omnoho viac. Návštevníkov budú po škole sprevádzať druháci a tretiaci.

Všetci ste srdečne vítaní, tešíme sa na Vás!

Súvisiace články

22.04.2017 16:15

O spolupráci Jozefa Karola Viktorina a Andreja Sládkoviča

20. apríla sme si pripomenuli 145.výročie úmrtia Andreja Sládkoviča . Jeho prvým súborným dielom boli Spisy básnické , vydané v roku 1861. Pri vydávaní tohto diela úzko spolupracoval s Jozefom Karolom Viktorinom.
18.02.2018 23:38

4. VZDELÁVACIE stretnutie projektu KA2 Erasmus+ s názvom "BEST teachers, BESTudents" v Popove - Bulharsko ...

4. Vzdelávacie stretnutie  projektu  Erasmus+ Spolupráca pre inováciu a výmenu dobrých skúsenosti s názvom "BEST teachers, BESTudents" sa konalo v dňoch 19. - 23 marca 2018 v Popove - Bulharsko. Ako partner projektu Slovensko z...
01.09.2017 08:45

Poznáte ich? Sú úspešní, mladí a nápomocní

V novembri 2017 oslávi Skupina Mládeže SČK pri Gymnáziu v Nových Zámkoch už 8 rokov svojej činnosti.