Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Silvia Bodláková
08.06.2015 14:00

Súkromné telefónne čísla

Školy už majú svoje webové stránky a na nich zoznamy svojich učiteľov či aj s fotografiami alebo bez.

Školy už majú svoje webové stránky a na nich zoznamy svojich učiteľov či aj s fotografiami alebo bez.

Rovnako - ale asi už skôr - si pozbierali telefónne čísla a majú ich pre svoje potreby. Niekde ich dokonca zverejnili na webových stránkach alebo dajú rodičovi, ak sa potrebuje spojiť s učiteľom, ktorý momentálne chýba.

Náhodou som sa takto dostala cez web k číslu na mobil jednej kolegyni z úplne iného mesta - na webe školy. Tá bola prekvapená a ja tiež, ale v inom - myslela som si, že sa tak na škole dohodli, že je to ich rozhodnutie.

My máme na stránke mailové adresy, lebo ich máme školské, fotografie, kto chcel - hoci keď nie sú všetky, nie je to elegantné.

Podľa mňa by ani súkromné mailové adresy ani telefónne čísla nemali byť na takomto mieste uložené a nemali by sa dávať rodičom len tak. Mám firemný telefón z inej firmy, kde pracujem, môžem ho používať na súkromné účely, ale určite by nemohlo byť ešte niekde inde na webe. Nie som sama, čo mám v okolí takto telefón.

Súvisiace články

28.07.2017 07:30

S angličtinou to myslia vážne

Obchodná akadémia v Šuranoch počas týchto prázdnin prišla s novinkou: usporiadať pre budúcich prvákov prípravný kurz anglického jazyka.