Späť na zoznam
Učiteľské blogy
Autor: Silvia Bodláková
08.06.2015 14:00

Súkromné telefónne čísla

Školy už majú svoje webové stránky a na nich zoznamy svojich učiteľov či aj s fotografiami alebo bez.

Školy už majú svoje webové stránky a na nich zoznamy svojich učiteľov či aj s fotografiami alebo bez.

Rovnako - ale asi už skôr - si pozbierali telefónne čísla a majú ich pre svoje potreby. Niekde ich dokonca zverejnili na webových stránkach alebo dajú rodičovi, ak sa potrebuje spojiť s učiteľom, ktorý momentálne chýba.

Náhodou som sa takto dostala cez web k číslu na mobil jednej kolegyni z úplne iného mesta - na webe školy. Tá bola prekvapená a ja tiež, ale v inom - myslela som si, že sa tak na škole dohodli, že je to ich rozhodnutie.

My máme na stránke mailové adresy, lebo ich máme školské, fotografie, kto chcel - hoci keď nie sú všetky, nie je to elegantné.

Podľa mňa by ani súkromné mailové adresy ani telefónne čísla nemali byť na takomto mieste uložené a nemali by sa dávať rodičom len tak. Mám firemný telefón z inej firmy, kde pracujem, môžem ho používať na súkromné účely, ale určite by nemohlo byť ešte niekde inde na webe. Nie som sama, čo mám v okolí takto telefón.

Súvisiace články

16.03.2017 20:00

Štátna tajomníčka navštívila skalických strojárov

14.marca 2017 navštívila Skalicu Oľga Nachtmannová, štátna tajomníčka Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
09.10.2016 14:30

Stretnutie s výchovnými poradcami

Každý rok sa stretávajú riaditelia stredných škôl za okrúhlym stolom s výchovnými poradcami základných škôl, aby spolu diskutovali o možnostiach stredoškolského štúdia, nábore žiakov 9.ročníkov, spolupráci medzi základnými a st...
01.09.2017 08:45

Poznáte ich? Sú úspešní, mladí a nápomocní

V novembri 2017 oslávi Skupina Mládeže SČK pri Gymnáziu v Nových Zámkoch už 8 rokov svojej činnosti.