PR
0

Verné spoločníčky každej ženy na akúkoľvek príležitosť

Žiadna z nás sa bez nich nezaobíde. Dennodenne ich berieme do rúk, majú v našej domácnosti svoje stále miesto, nevieme si už bez nich ani život predstaviť a nepohneme sa bez nich ani na krok. Dámy už určite tušia o čom je reč. Áno, predsa o dámskych kabelkách, ktoré sú našimi vernými spoločníčkami každý deň. A ktorá z nás by mala iba jeden kus vo svojej skrini? Rozhodne žiadna! Určite sme všetky majiteľkami viacerých kabeliek a prispôsobujeme si ich nosenie danej príležitosti.

Pre všetky kabelkové maniačky

Každá moderná žena vie, že aj v prípade dámskych kabeliek platí, že nie je kabelka ako kabelka a každá má svoje využitie pri inej príležitosti. Napríklad do práce si vezmeme inú kabelku, keď ideme s priateľkami do mesta či na kávu siahneme zasa po inom kúsku, alebo do divadla, či na vernisáž sa skvelo hodí kabelka do ruky.

Vlastníme ich preto viacero, ako to už ale býva, určite máme aj v prípade kabeliek niektoré viac obľúbené, ktoré nás sprevádzajú najčastejšie. Pravdepodobne ženám netreba veľmi radiť pri výbere dámskej kabelky, lebo presne vedia, ktorá sa im páči, po ktorej túžia. Určite vzhľad je veľmi dôležitý. Nie je však nikdy na škodu pred kúpou kabelky položiť si aspoň zopár otázok, aby sme si vybrali tú správnu: Čo všetko budem v kabelke nosiť? Aký tvar by mala mať? Aký materiál a farbu preferujem? Aký štýl dámskych kabeliek sa mi páči? Športovejšie či elegantnejšie? Ak máme v tomto jasno, nič nám nebráni vybrať si tú, ktorá nás očarí na prvý pohľad.

Urobme si radosť novou kabelkou

Kto z nás by sa nepotešil novej veci alebo oblečeniu? Dieťa obľúbenej hračke, dospelí zasa napríklad štýlovému tričku, mikine, nohaviciam či sukni, alebo topánkam? Niekedy môže ísť aj o maličkosť, ktorá vyčarí úsmev na našej tvári a zahreje nás pri srdiečku.

Takýto pocit má rozhodne aj každá žena, ktorá si urobí radosť kúpou novej kabelky. A najmä my, ženy, sme na kabelky veľmi zaťažené, pretože sú našou srdcovou záležitosťou. Nosíme v nich prakticky všetko potrebné, ako sa hovorí, celý svoj život.

Chystáte sa do divadla, na koncert, výstavu alebo iné kultúrne podujatie? A máte pocit, že vám niečo chýba? Možno je to práve tá správna kabelka do ruky. Ona je totiž neoddeliteľnou súčasťou týchto príležitostí. A verte, že štýlové a elegantné kabelky do ruky sa potešia každej svojej majiteľke.

Zdroj obrázka:

Mariia Boiko / Shutterstock.com

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Najčítanejšie

Menu