Späť na zoznam
Vzdelávanie
Autor: UCN
14.01.2018 08:00

Didaktické prostriedky EnglishGO

nielen kvalitné materiály na bežnú výučbu a maturitnú prípravu, ale aj odmeny pre aktívnych učiteľov

V závere roka 2017 prejavila záujem o prístup k digitálnemu obsahu EnglishGo ďalšia početná skupina angličtinárov z gymnázií, stredných škôl a konzervatórií z celého Slovenska. Pridali sa tak k 2000 stredoškolským angličtinárom, ktorí didaktické prostriedky EnglishGo už nejaký čas využívajú pri svojej výučbe.

O skutočnej kvalite ponúkaných materiálov svedčí aj fakt, že až 95 % z nich vníma tieto materiály ako veľmi prínosné pre svoju pedagogickú prax. Navyše, materiály slúžia nielen na bežnú výučbu, ale aj na maturitnú prípravu. Ich univerzálnosť vysoko oceňujú aj samotní pedagógovia – až 96 % z nich privítalo, že materiály EnglishGo obsahujú maturitné témy.

V súčasnosti už majú možnosť učiť s materiálmi EnglishGo všetci angličtinári s aktívnymi účtami. Na portáli anglictina.iedu.sk si môžu vybrať z takmer piatich stoviek lekcií, viac ako 6000 cvičení a 25 hodín autentických nahrávok. 

Učiť s EnglishGo sa oplatí :)

Tým, ktorí s digitálnym obsahom aktívne učia, ponúka EnglishGo aj rôzne zaujímavé bonusy. Pre svojich študentov môžu získať ukážkovú hodinu s lektorom EnglishGo, hodinu s rodeným hovoriacim priamo v ich škole alebo vyhrať týždenný pobyt v jazykovej škole vo Veľkej Británii. Podmienkou získania týchto benefitov je vypracovať na portáli v stanovenom období požadovaný minimálny, resp. najväčší počet úloh (viac o benefitoch a podmienkach ich získania na www.mpc-englishgo.sk/benefity). 

Okrem toho majú všetci učitelia EnglishGo, teda aj tí, ktorí dostali svoje prihlasovacie údaje ešte v školskom roku 2016/2017, možnosť osvojiť si viac zručností pri práci s materiálmi EnglishGo v rámci prezentačných školení. Tie budú prebiehať od polovice januára 2018. Hoci je účasť dobrovoľná, angličtinári, ktorí už školenie absolvovali, ho rozhodne odporúčajú aj svojim kolegom. Školenia v rozsahu 4 hodín vedú skúsení lektori Metodicko-pedagogického centra. Prehľad termínov školení nájdu učitelia EnglishGo na webovej stránke www.mpc-englishgo.sk

Metodicko-pedagogické centrum
 

Súvisiace články

08.03.2018 10:56

Začal sa druhý ročník súťaže pre mladých zoológov

V Bojniciach sa opäť stretnú záujemcovia o svet fauny a flóry, aby si zmerali svoje vedomosti. Národná zoologická záhrada v Bojniciach spolu s občianskym združením Kremnické vrchy a Knižnicou Jána Kollára v Kremnici spustili dr...
19.11.2019 20:33

WORKSHOP O ČITATEĽSKEJ GRAMOTNOSTI AJ PRE NE-SLOVENČINÁROV s Tiborom Hujdičom

KEDY A KDE: 26.11.2019 (uto) v čase 15:00-18:00 - GYMNÁZIUM, Školská 234/8, 01701 Považská Bystrica