Späť na zoznam
Z domova
Autor: UCN
27.09.2017 10:56

Na Profesia days sa dobijete tou najlepšou energiou

Východoslovenská energetika Holding pozýva na Profesia days. Vo štvrtok 28. septembra sa v košickom Spoločenskom pavilóne predstaví v úlohe generálneho partnera aj moderného zamestnávateľa. Zaujme technologickými novinkami či rozhovormi o start-upoch.

O ponuku zamestnania v Skupine VSE Holding nebude núdza. ,,Sme hrdým partnerom tohto podujatia a chceme našim budúcim kolegom ukázať, že sme inovatívny a atraktívny zamestnávateľ, ktorý ponúka prácu nielen elektrikárom, ale aj IT-špecialistom, technikom, obchodníkom či právnikom. Uplatnenie u nás môže nájsť naozaj široké spektrum uchádzačov s rôznym vzdelaním či zameraním a v rôznych vekových kategóriách," upresňuje Andrea Danihelová, hovorkyňa spoločnosti.

Účastníkov privítajú v obývačke a chillout zóne Bližšie informácie o voľných pozíciách v spoločnosti sa záujemcovia dozvedia v pohodlnom prostredí ,,obývačky", ktorú bude pripomínať celý stánok VSE Holding. Spoločnosť zároveň odprezentuje jednotlivé prvky internej kultúry. V blízkosti stánku bude innogy chillout zóna. Účastníci si budú môcť oddýchnuť na pohodlných tuli vakoch a dobiť energiu sebe i svojmu mobilu. Robot Sheldon „V našom druhom stánku budeme mať technologickú novinku, robota Sheldona, s ktorým sa bude dať porozprávať. Jeho pohyb sa jednoducho ovláda a prepožičiava si tvár toho, kto ho riadi. Chystáme tiež súťaž, kto sa srobotom odfotí a dá o tom vedieť na sociálnych sieťach, môže vyhrať tablet.

Prvých desiatich fotografov odmeníme už na mieste lístkami na košickú Bielu noc, ktorú taktiež podporujeme," hovorí Andrea Danihelová. Hlavné pódium Sprievodný program Profesia days Košice je aj o zaujímavých témach a výnimočných ľuďoch. O tom, že práca v energetike a v korporáte nie je nuda, porozprávajú na hlavnom pódiu Maroš Baranec aRadomír Jovič, manažéri produktových inovácií VSE. Dopĺňať ich bude vedúca odboru Personálny rozvoj Monika Tajblik Lӧfflerová. Na hlavnom pódiu o 14:00 hod. spoločne priblížia, aké sú rozdiely medzi start-upovou a tradičnou firmou a ako sa výhody oboch prístupov darí skĺbiť práve vo VSE. Profesia days je najobľúbenejší veľtrh práce na Slovensku.

Po ôsmych úspešných ročníkoch v Bratislave teraz prichádza na východ. Pre verejnosť bude otvorený od 9.00 – 20.00 hod. a vstup je bezplatný.

 

Text a foto: Magdaléna Koreny

Súvisiace články

07.12.2017 08:45

Development of webGIS platform based on big-data for the Tokaj Wine Region foster cross-border collaboration

V rámci programu Interreg Slovakia-Hungary (Interreg V-A Slovakia Hungary Cross Border Cooperation Programme) Ústav geografie Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v partnerstve s Innoregion Knowl...
15.04.2018 11:42

V bratislavskej Dúbravke bude zápis prvákov v stredu a štvrtok

Zápis prvákov do základných škôl (ZŠ) pre školský rok 2018/2019 pripravuje bratislavská Dúbravka na stredu a štvrtok 18.-19. apríla v čase od 15.00 do 18.30 h. "Platí to pre všetky deti, ktoré do konca augusta tohto roku dovŕši...
23.02.2018 17:40

Neformálne vzdelávania riaditeľov základných a stredných škôl

V rámci národného projektu IT Akadémia - vzdelávanie pre 21. storočie sa januári a februári 2018 konali prvé stretnutia neformálneho vzdelávania riaditeľov základných a stredných škôl