Späť na zoznam
Z domova
Autor: UCN
27.09.2017 10:56

Na Profesia days sa dobijete tou najlepšou energiou

Východoslovenská energetika Holding pozýva na Profesia days. Vo štvrtok 28. septembra sa v košickom Spoločenskom pavilóne predstaví v úlohe generálneho partnera aj moderného zamestnávateľa. Zaujme technologickými novinkami či rozhovormi o start-upoch.

O ponuku zamestnania v Skupine VSE Holding nebude núdza. ,,Sme hrdým partnerom tohto podujatia a chceme našim budúcim kolegom ukázať, že sme inovatívny a atraktívny zamestnávateľ, ktorý ponúka prácu nielen elektrikárom, ale aj IT-špecialistom, technikom, obchodníkom či právnikom. Uplatnenie u nás môže nájsť naozaj široké spektrum uchádzačov s rôznym vzdelaním či zameraním a v rôznych vekových kategóriách," upresňuje Andrea Danihelová, hovorkyňa spoločnosti.

Účastníkov privítajú v obývačke a chillout zóne Bližšie informácie o voľných pozíciách v spoločnosti sa záujemcovia dozvedia v pohodlnom prostredí ,,obývačky", ktorú bude pripomínať celý stánok VSE Holding. Spoločnosť zároveň odprezentuje jednotlivé prvky internej kultúry. V blízkosti stánku bude innogy chillout zóna. Účastníci si budú môcť oddýchnuť na pohodlných tuli vakoch a dobiť energiu sebe i svojmu mobilu. Robot Sheldon „V našom druhom stánku budeme mať technologickú novinku, robota Sheldona, s ktorým sa bude dať porozprávať. Jeho pohyb sa jednoducho ovláda a prepožičiava si tvár toho, kto ho riadi. Chystáme tiež súťaž, kto sa srobotom odfotí a dá o tom vedieť na sociálnych sieťach, môže vyhrať tablet.

Prvých desiatich fotografov odmeníme už na mieste lístkami na košickú Bielu noc, ktorú taktiež podporujeme," hovorí Andrea Danihelová. Hlavné pódium Sprievodný program Profesia days Košice je aj o zaujímavých témach a výnimočných ľuďoch. O tom, že práca v energetike a v korporáte nie je nuda, porozprávajú na hlavnom pódiu Maroš Baranec aRadomír Jovič, manažéri produktových inovácií VSE. Dopĺňať ich bude vedúca odboru Personálny rozvoj Monika Tajblik Lӧfflerová. Na hlavnom pódiu o 14:00 hod. spoločne priblížia, aké sú rozdiely medzi start-upovou a tradičnou firmou a ako sa výhody oboch prístupov darí skĺbiť práve vo VSE. Profesia days je najobľúbenejší veľtrh práce na Slovensku.

Po ôsmych úspešných ročníkoch v Bratislave teraz prichádza na východ. Pre verejnosť bude otvorený od 9.00 – 20.00 hod. a vstup je bezplatný.

 

Text a foto: Magdaléna Koreny

Súvisiace články

13.11.2017 15:52

Slovenskí vedci si prebrali Ceny za vedu a techniku

Bratislava 10. novembra (TASR) - Slovenských vedcov ocenili za prácu a výsledky v oblasti vedy a techniky. Ceny za vedu a techniku im na slávnostnom večere v historickej budove Národnej rady SR v Bratislave vo štvrtok (9.11.) o...
04.12.2019 07:21

Národný projekt Škola otvorená všetkým po troch rokoch končí

Po troch rokoch ukončilo svoje pôsobenie v národnom projekte Škola otvorená všetkým (ŠOV) 50 materských a 130 základných škôl. Počas trvania projektu učitelia a odborní zamestnanci spoločným úsilím vytvárali podmienky pre inkl...
25.10.2017 20:00

Lektori/asistenti výučby anglického jazyka z USA pre slovenské stredné školy 2018 - 2019

Fulbrightova komisia umožňuje slovenským stredným školám uchádzať o lektora/asistenta výučby anglického jazyka na školský rok 2018-2019. Lektori/asistenti výučby angličtiny majú ukončené bakalárske štúdium (V USA je bakalárske...