Späť na zoznam
Z domova
Autor: Alžbeta Jánošíková
14.10.2020 11:24

Poďme si predstaviť Perfect Acoustic!

Spoločnosť Perfect Acoustic, ktorá vyrába akustické prvky, je lídrom na trhu v Maďarsku už viac ako 10 rokov. Majiteľ spoločnosti Róbert Polgár pred založením svojej spoločnosti spočiatku iba experimentoval so zlepšením akustiky svojho domáceho kina.

Spoločnosť Perfect Acoustic, ktorá vyrába akustické prvky, je lídrom na trhu v Maďarsku už viac ako 10 rokov. Majiteľ spoločnosti Róbert Polgár pred založením svojej spoločnosti spočiatku iba experimentoval so zlepšením akustiky svojho domáceho kina. Čoskoro sa však musel stretnúť s tým, že vtedajšie akustické prvky na trhu nedosahovali z hľadiska kvality, efektívnosti ani vzhľadu očakávanú úroveň. Preto sa Robert rozhodol vo svojej dielni začať s výrobou akustických prvkov sám. Oboznámenie sa s konštrukciou, obrábaním a používaním materiálov, neustále zdokonaľovanie a testovanie panelov pohlcujúcich zvuk a difúznych panelov nakoniec prinieslo požadovaný výsledok. Po úspešnom akustickom spracovaní vlastného kina bol odhodlaný sprístupniť perfektný zvuk ostatným vo forme podnikania.

Kvalita, precíznosť a estetika

Spoločnosť Perfect Acoustic pracuje pri výrobe panelov pohlcujúcich zvuk a difúzorov a akustických závesov výhradne s materiálmi prvotriednej kvality, pričom zohľadňuje ich akustické schopnosti. Pravidelne testuje a vyvíja svoje ručne vyrábané výrobky. Veľkosť, farba a vzor výrobkov sú prispôsobené potrebám zákazníkov. Spoločnosť Perfect Acoustic používa na výrobu svojich výrobkov, ktoré majú najvyššiu absorpčnú kapacitu na dnešnom trhu, presné matematické výpočty. Spoločnosť svojim zákazníkom ponúka nielen výrobky, ale tiež vykonáva online a miestne akustické merania, pri ktorých dokáže s presnosťou zistiť akustické vlastnosti daných miestností a tiež kde a koľko akustických panelov sa odporúča. Vo svojom webovom obchode je zákazníkom k dispozícii široká škála produktov. Vlastné veľkosti a vzory je možné objednať aj s rýchlym dodacím termínom.

Dokonalosť

Jeho hlavným cieľom je dosiahnuť, aby dokonalá akustika bola dosiahnuteľná pre všetkých. Za týmto účelom neustále prichádza s novšími a novšími riešeniami, ako je distribúcia reproduktorových plôch alebo akustických rohoží. Počúvanie hudby alebo sledovanie filmov môže byť skutočným zážitkom, iba ak je zvuk bezchybný. Okrem kvalitného hi-fi zariadenia to vyžaduje aj akustické ošetrenie miestností. Pomáha tomu spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou panelov vyvinutých pre akustické účely. pannelli fonoassorbenti

Zvuková izolácia

Okrem optimalizácie priestorového zvuku sú produkty spoločnosti vynikajúce aj v oblasti zvukovej izolácie a tlmenia hluku. Jedným z najvážnejších problémov našej doby je hlukové znečistenie. Trvalé zvuky majú vážny nepriaznivý vplyv na zdravie, takže v dnešnej dobe je nevyhnutné odhlučniť náš domov a pracovisko. Akustické panely a tkaniny pohlcujúce zvuk sú tiež mimoriadne účinné v kinách, štúdiách na nahrávanie zvuku, kanceláriách, priemyselných, obchodných a stravovacích zariadeniach, hoteloch, divadlách, prednáškových sálach, vzdelávacích a zdravotníckych zariadeniach. V kondomíniách sú odrazy a kroky výrazne tlmené.

Nadčasová kvalita

Na základe spätnej väzby od zákazníkov produkty Perfect Acoustic skutočne robia z ideálneho zvuku realitu. Vďaka estetickému dizajnu si takmer každý môže nájsť kúsok, ktorý vyhovuje jeho vlastnému vkusu a štýlu miestnosti. Výsledkom je, že panely vyrábané a uvádzané na trh spoločnosťou nielen že svojou účinnosťou vynikajú medzi ostatnými podobnými výrobkami, ale vynikajú aj ako dekoratívne bytové doplnky, ktoré po dlhej dobe nevyblednú alebo sa neopotrebujú a tiež sa veľmi ľahko čistia. . Na rozdiel od lacnejších, štíhlejších akustických panelov, návrh a výroba panelov Perfect Acoustic zahŕňa primárne aspekty maximalizácie absorpcie a difúzie zvuku, ako aj nadčasový a estetický dizajn. Vďaka rozširujúcemu sa sortimentu produktov môžete vždy ukázať niečo nové a vďaka jedinečnému dizajnu a starostlivému procesu obrábania sa vyrábajú skutočne nádherné a praktické výrobky.

Zákazník je najdôležitejší

Okrem Maďarska existujú objednávky aj z mnohých zahraničných krajín a už teraz existuje veľa vracajúcich sa zákazníkov, ktorí sú všetci spokojní s kvalitou a účinnosťou prijatých akustických prvkov. Na uľahčenie umiestnenia a opravy produktov majú panely Perfect Acoustic predvŕtané otvory a spoločnosť tiež ponúka niekoľko riešení pre inštaláciu závesov.

Poučné a zaujímavé články
Na webe akustickej spoločnosti nájdete aj užitočné informácie, vedecké a vzdelávacie kuriozity, ako aj testy hi-fi a audiotechniky.

Inovatívne a náročné

Perfect Acoustic sa usiluje nielen o dokonalý zvuk, ale dosahuje ho aj svojimi náročnými a kvalitnými produktmi! Najdôležitejšie pre dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť s množstvom inovatívnych riešení je, aby jej zákazníci boli spokojní s objednanými produktmi.

Súvisiace články

14.02.2019 08:43

Interný audit na sekcii vedy a techniky

Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu SR JUDr. Mgr. Martina Lubyová, PhD. iniciovala interný audit na sekcii vedy a techniky MŠVVaŠ SR, ktorého výsledkom bude overenie a vyhodnotenie postupov pri procese prípravy a hodno...
11.09.2017 09:16

Post bellum SK pozýva na konferenciu Učíme o 2. svetovej vojne

Občianske združenie Post bellum SK spolu so svojimi partnermi z Bulharska, Rumunska a Českej republiky organizuje v Múzeu holokaustu v Seredi konferenciu Učíme o 2. svetovej vojne, ktorá je určená pedagógom aj širokej verejnost...
10.05.2017 13:45

P. PLAVČAN: Školy by nemali spolupracovať s extrémistickými organizáciami

Bratislava  – Minister školstva Peter Plavčan (nominant SNS) vyzval školy, aby nespolupracovali s organizáciami, ako sú Slovenskí branci. Rezort podľa neho pripraví materiál, ktorý pomôže riaditeľom škôl zorientovať sa v tejto ...