Späť na zoznam
Z domova
Autor: Veronika Korcová
11.06.2020 10:05

Ste dizajnér? Využite šancu na spoluprácu prostredníctvom podujatia B2B

Nemusíte vycestovať, a napriek tomu môžete stretnúť potenciálnych zahraničných partnerov, vďaka ktorým zhodnotíte svoje dizajnérske výrobky. Chystá sa B2B podujatie pre všetkých s nápadom z oblastí módy, bytového dizajnu či klenotov. Príležitosť bilaterálnych - online - stretnutí je tu pre záujemcov bezplatne.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR), ako partner celoeurópskej siete na podporu internacionalizácie podnikania Enterprise Europe Network pozýva na online brokerage podujatie B2WORTH 2020: virtual company mission in the fashion and design sectors.

V nadväznosti na aktuálnu situáciu vo svete a mnohých oznamoch o rušení tohtoročných svetoznámych podujatí v oblasti dizajnu a módy, napríklad aj Salone del Mobile v Miláne, iniciatíva WORTH prišla s novinkou. V spolupráci s konzorciom SIMPLER za podpory siete Enterprise Europe Network pristúpila k realizácii virtuálneho podujatia pre spoločnosti zapojené do iniciatívy WORTH ale i mimo nej.  

V tomto prípade nie je nutné vycestovať, aby záujemcovia stretli potenciálnych zahraničných partnerov, vďaka ktorým môžu komerčne zhodnotiť svoje dizajnérske výrobkov z odvetví móda, textil, obuv, kožušina, koža, nábytok, bytové doplnky či klenoty. 

Podujatia sa koná  17. – 18. júna 2020 online formou na základe vopred dohodnutých bilaterálnych stretnutí.

Cieľom podujatia je prepojiť „hráčov" z rôznych profesií, ktorí majú záujem nájsť si partnera na spoluprácu v oblasti DESIGN & FASHION. B2B akcia je otvorená pre účastníkov z rôznych sektorov. Zúčastniť sa môžu firmy, asociácie, klastre, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy i jednotlivci.  

V prípade záujmu o účasť je nutná registrácia a vyplnenie profilu. Po potvrdení registrácie si účastník môžete začať vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len v prípade,  ak ho potvrdí aj druhá strana.

Registrácia je otvorená pre všetkých záujemcov do 12. júna 2020. „Radi by sme záujemcov upozornili, že pri registrácii prosíme uviesť ako Váš „Support Office" EEN-CVTI SR. Zároveň na prvej stránke profilu po prihlásení na podujatie je potrebné vyplniť záverečnú kolónku „Choose your local support office" a zvoliť možnosť "EEN-CVTI SR. S registráciou v systéme b2match a vypracovaním profilu samozrejme záujemcom radi pomôžeme a môžu nás v tejto súvislosti kontaktovať," uzatvára Mária Pospíšilová z CVTI SR. 

CVTI SR je partnerom projektu Enterprise Europe Network od januára 2020.

Zdroj: minedu

Súvisiace články

16.06.2017 08:13

Súťažíme v rámci IT Akadémie

Partner Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v rámci aktivít národného projektu IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie bude v mesiaci jún organizovať nasledujúce podujatia:
20.05.2017 11:11

Machuľa nespokojnosti... Čo ak... niečo funguje?

Machuľa nespokojnosti... čo ak... niečo funguje? = nová rubrika, ktorej cieľom je obrátiť sa chrbtom k negativizmu. Machuľa predstavuje akúsi spleť všetkého, čo nefunguje a na čo sa ľudia vyhovárajú – systém, vláda, peniaze (po...
21.10.2017 08:30

Slovenská technická univerzita udelila Kiskovi vyznamenanie

BRATISLAVA - Slovenská technická univerzita pri príležitosti 80. výročia svojho vzniku udelila prezidentovi Andrejovi Kiskovi Medailu Jura Hronca. Ako agentúru SITA informovala manažérka pre komunikáciu univerzity Andrea Settey...