Späť na zoznam
Z domova
Autor: Veronika Korcová
11.06.2020 10:05

Ste dizajnér? Využite šancu na spoluprácu prostredníctvom podujatia B2B

Nemusíte vycestovať, a napriek tomu môžete stretnúť potenciálnych zahraničných partnerov, vďaka ktorým zhodnotíte svoje dizajnérske výrobky. Chystá sa B2B podujatie pre všetkých s nápadom z oblastí módy, bytového dizajnu či klenotov. Príležitosť bilaterálnych - online - stretnutí je tu pre záujemcov bezplatne.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR), ako partner celoeurópskej siete na podporu internacionalizácie podnikania Enterprise Europe Network pozýva na online brokerage podujatie B2WORTH 2020: virtual company mission in the fashion and design sectors.

V nadväznosti na aktuálnu situáciu vo svete a mnohých oznamoch o rušení tohtoročných svetoznámych podujatí v oblasti dizajnu a módy, napríklad aj Salone del Mobile v Miláne, iniciatíva WORTH prišla s novinkou. V spolupráci s konzorciom SIMPLER za podpory siete Enterprise Europe Network pristúpila k realizácii virtuálneho podujatia pre spoločnosti zapojené do iniciatívy WORTH ale i mimo nej.  

V tomto prípade nie je nutné vycestovať, aby záujemcovia stretli potenciálnych zahraničných partnerov, vďaka ktorým môžu komerčne zhodnotiť svoje dizajnérske výrobkov z odvetví móda, textil, obuv, kožušina, koža, nábytok, bytové doplnky či klenoty. 

Podujatia sa koná  17. – 18. júna 2020 online formou na základe vopred dohodnutých bilaterálnych stretnutí.

Cieľom podujatia je prepojiť „hráčov" z rôznych profesií, ktorí majú záujem nájsť si partnera na spoluprácu v oblasti DESIGN & FASHION. B2B akcia je otvorená pre účastníkov z rôznych sektorov. Zúčastniť sa môžu firmy, asociácie, klastre, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy i jednotlivci.  

V prípade záujmu o účasť je nutná registrácia a vyplnenie profilu. Po potvrdení registrácie si účastník môžete začať vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len v prípade,  ak ho potvrdí aj druhá strana.

Registrácia je otvorená pre všetkých záujemcov do 12. júna 2020. „Radi by sme záujemcov upozornili, že pri registrácii prosíme uviesť ako Váš „Support Office" EEN-CVTI SR. Zároveň na prvej stránke profilu po prihlásení na podujatie je potrebné vyplniť záverečnú kolónku „Choose your local support office" a zvoliť možnosť "EEN-CVTI SR. S registráciou v systéme b2match a vypracovaním profilu samozrejme záujemcom radi pomôžeme a môžu nás v tejto súvislosti kontaktovať," uzatvára Mária Pospíšilová z CVTI SR. 

CVTI SR je partnerom projektu Enterprise Europe Network od januára 2020.

Zdroj: minedu

Súvisiace články

17.09.2018 17:33

Rada mládeže Bratislavského kraja s OZ Pre stredoškolákov organizujú simulované Študentské voľby

Rada mládeže Bratislavského kraja v spolupráci s občianskym združením Pre stredoškolákov, organizujú simulované Študentské voľby. V rámci Študentských volieb si študenti stredných škôl a gymnázií, vo veku pätnásť a viac rokov, ...
29.10.2017 06:35

Katarína Gillerová a jej Kroky v daždi

Najnovší príbeh obľúbenej slovenskej autorky Kroky v daždi. Príbeh nerozvážnosti, ktorej sme sa v mladosti dopustili mnohí. V úvode sa prenesieme do roku 1979, do obdobia socializmu, keď sme nakupovali v Tuzexe, šili sme podľa ...
22.11.2017 08:30

Riaditeľa ŠPÚ Ľudovíta Hajduka prijala riaditeľka bavorského inštitútu ISB

Riaditeľa Štátneho pedagogického ústavu Ľudovíta Hajduka s delegáciou prijala riaditeľka Štátneho inštitútu pre kvalitu škôl a výskum vzdelávania v Mníchove (Staatsinstitut für Schulqualität und Bildungsforschung München - ISB)...